Демонстрація вінницькими дизайнерами своїх колекцій почалася з виступу самих молодих майстрів - студентів Вінницького філіалу Київського національного університету культури і мистецтв. Після чого екстрімал катання на роликах продемонстрував свою майстерність.
Продовжила демонстрацію модної тенденції сезону осінь-зима 2011/12 демонстрація одягу дизайнера Світлани Теренчук. Колекція під назвою «Претензія» продемонструвала претензію кожної жінки на індивідуальність в моді.
«Претензія» поєднувала в собі як класику, кежуал, елементи мілітарі так і ніжного романтизму. На думку Теренчук квітами цього сезону є синій, червоний, бірюза, беж, класичні чорний і білий.
Дизайнер Ольга Родченко представила своє «Тете-а-тет». До колекції увійшли верхній одяг, костюми, сукні та туніки в поєднанні з авторською лінією аксесуарів: палантини, пояси, біжутерія з напівкоштовних натуральних каменів.
Для створення нової колекції дизайнером були використані натуральні тканини, хутра, різновиди шкір.
За словами Родченко, жінки з сезоні осінь-зима 2011-2012 від «OLGARA» сексуальні, яким притаманна витончена недбалість у поєднанні простого і складного.
Одяг дизайнера - це баланс між практичністю і красою.
Одним з провідних дизайнерів Вінницьких днів моди була Марина Ярославська, головною спеціалізацією якої є виготовлення шкіряних та хутряних виробів. Основним напрямком роботи дизайнера та її професійної команди є пошиття моделей на індивідуальне замовлення. Студія добре відома високою якістю продукції, відповідністю виробів світовим тенденціям моди і участю в багатьох fashion-проектах країни. На показі під назвою Джек-пот в законі, відкриває відомий інтерконтинентальним чемпіоном з боксу В'ячеславом Узелковим, Maryna Yaroslavskaya запропонувала модникам і модницям придбати ексклюзивні колекції верхнього одягу та аксесуарів з хутра норки, соболя, рисі, песця, а також шкіряні вироби.
Бушинська, презентуючи власну торгову марку, представила колекцію одягу в етнічному стилі.
- Мені хотілося створити торгову марку вже давно і зараз так склалося, що я можу це втілити і займатися тим, чим, напевно, хотіла займатися з дитинства. Торгова марка, яка називається «Рута» - це одяг, аксесуари і все, що стосується домашнього затишку в етнічному стилі. У цій колекції представлені як традиційна стародавня вишивка, яка вже є оберегами споконвіку, так і вкраплення сучасної вишивки, розробленої мною.
Дизайнер довела, що український одяг може бути красивим і колоритним.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер