Вечірка в стилі HOLLYWOOD, симфонічне шоу і гості з Хмельницького! ТОП концертів Вінницької філармонії у вересні

Вечірка в стилі HOLLYWOOD, симфонічне шоу і гості з Хмельницького! ТОП концертів Вінницької філармонії у вересні
  • Новий концертний сезон Вінницька обласна філармонія імені Миколи Леонтовича розпочне яскраво і насичено!
  • У вересні вінничан і гостей міста чекають сім незабутніх концертів: «Освідчення в любові» з музикою П’яццолли і віршами Жадана, культові саундтреки і шоу «Хіти з екрану» від Симфонічного оркестру, вишуканий фольклор і «Пісенне мереживо Поділля», «Вечірня музика Вінниці» від камерного оркестру «Арката», патріотичний концерт «Нескорені» від хору «Леонтович-капела», запальна «Вечірка в стилі HOLLYWOOD», а також концерт «Оберіг» від артистів Хмельницької обласної філармонії.
  • Ще одна родзинка — для меломанів запущено мультиквитки на всі концерти улюблених колективів до кінця року.

Розповідаємо найцікавіше про кожний концерт, який у вересні у Вінницькій філармонії подарує глядачам незабутні враження.

«Оберіг» з хітами Вакарчука і Соловій від артистів з Хмельницького

У вівторок, 5 вересня, о 18.00 у Вінницькій філармонії не пропустіть гастролі артистів Хмельницької обласної філармонії.

Відео дня

Хмельничани презентують яскравий музичний вечір української пісні «Оберіг», що поєднає драйв, романтику і лірику.

Улюблені пісні Святослава Вакарчука, Віктора Павліка, Христини Соловій та інших українських виконавців, що звучатимуть у концертній програмі, подарують глядачам запальну атмосферу справжнього рок-концерту та незабутні емоції, що надовго залишаться у серці кожного.

— Буде дуже атмосферно! — обіцяють артисти Хмельницької обласної філармонії. — З давніх-давен пісня для нашого народу була оберегом. Починаючи з маминої колискової, вона супроводжувала кожного упродовж усього життєвого шляху. Часи змінилися, пісні теж. Але, як і колись, пісня завжди поруч: у радості та журбі, на весіллі та в бою, від першого до останнього подиху, адже своїми витоками вона сягає глибин прадавньої мудрості нашого народу.

На концерті для нас співатимуть і гратимуть: Вадим Кушнір та Вікторія Гунченко (вокал), Максим Заводний (гітара), Ігор Мержиєвський (клавішні), Сергій Гайдук (гітара, вокал), Анатолій Луценко (бас-гітара), Роман Ульянов (ударні).

«Освідчення в любові» з музикою П’яццолли і віршами Жадана

У четвер, 7 вересня, о 18.00 всім, хто кохає і кого кохають, артисти Вінницької філармонії презентують особливу концертну програму «Освідчення в любові».

— Про кохання варто говорити завжди: і в добрі часи, і в часи випробування, — переконані артисти. — Кохання надихає, окриляє та пробуджує в нас найсвітліші почуття. Дарує нам натхнення жити. Як писала Ліна Костенко: «Крилатим ґрунту не треба. Землі немає, то буде небо!»

Неймовірну насолоду і крила всім глядачам на концерті подарує музика Франца Шуберта, Фридерика Шопена, Георгія Майбороди, Фернандо Обрадорса, Анатолія Кос-Анатольського, Ніно Рота, Астора П’яццолли в співдружності з поетичними рядками Вільяма Шекспіра, Юрія Рибчинського та Сергія Жадана.

Солісти концерту: заслужені артистки України Наталія Вікленко (сопрано) і Наталія Лановенко (сопрано), заслужена діячка мистецтв України Тетяна Сніжко (музикознавець), Йосип Машталяр (баритон), Ірина Журавель (художнє слово), Емілія Писаренко-Івлева (скрипка), Олена Воловик (віолончель), Олег Прокопчук (гітара), Володимир Стратійчук (саксофон), Оксана Михайлишена (фортепіано), Марія Александрова (фортепіано).

Культові саундтреки і симфонічне шоу «Хіти з екрану»

13 вересня о 18.00 вінничан і гостей міста чекає неймовірне симфонічне шоу «Хіти з екрану» у межах циклу концертів Симфонічного оркестру філармонії. 

У програмі — улюблені саундтреки з культових фільмів «Зоряні війни», «Титанік», «Гаррі Потер», «Вогнем і мечем» та інші хіти з екрану, які заграють новими барвами завдяки віртуозному виконанню артистів Симфонічного оркестру.

Художній керівник та диригент оркестру — заслужений діяч мистецтв України та культури Польщі Георгій Курков.

Солісти концерту: народна артистка України Ірина Швець (сопрано), заслужена артистка України Наталія Лановенко (сопрано), Володимир Полторацький (тенор), Йосип Машталяр (баритон) та Емілія Писаренко-Івлєва (скрипка).

Вишуканий фольклор і «Пісенне мереживо Поділля»

15 вересня о 18.00 у філармонії яскравою концертною програмою «Пісенне мереживо Поділля» вражатиме славетний Академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля».

— У цій концертній програмі Академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» потішить глядачів вишуканим фольклором, що був зібраний з невичерпної скарбниці народної творчості нашого краю, — розповідають у філармонії.

Заворожуюче  звучання хору, унікальні голоси солістів, віртуозна хореографія та запальний оркестр  створять неповторні враження і вкотре переконають всіх у тому, що українське національне мистецтво самобутнє, неповторне, вічне!

Художній керівник та головний балетмейстер ансамблю «Поділля» — заслужений артист України Анатолій Кондюк, головний хормейстер — Назарій Давидовський, керівник оркестру — Володимир Пиріг.

«Вечірня музика Вінниці» від оркестру «Арката»

20 вересня о 18.00 не пропустіть особливий концерт Академічного камерного оркестру «Арката» «Вечірня музика Вінниці».

— На цьому концерті всі глядачі отримають відповідь на запитання: «Яка ж вона — музика Вінниці?» — інтригують артисти. — Ви зустрінетесь із творами п’ятикратного лауреата «Оскара» Джона Вільямса, витонченою музикою імпресіоніста Клода Дебюссі, потужними композиціями польського композитора Міхала Огінського. Також у програмі лунатиме музика наших славетних земляків Ігнація Яна Падеревського та Миколи Леонтовича і композиторів сьогодення Анатолія Секрєтарьова та Георгія Куркова. Різні часи-епохи, різні музиканти створюють унікальний музичний калейдоскоп Вінниччини.

За диригентським пультом — заслужений діяч мистецтв України та культури Польщі маестро Георгій Курков.

«Нескорені» від хору «Леонтович-капела»

22 вересня о 18.00 у філармонії Подільський камерний хор «Леонтович-капела» презентує патріотичну програму «Нескорені». 

— Для вас звучатимуть зворушливі класичні та сучасні авторські хорові твори та народні пісні, що торкаються самого серця, додають сили та віри в Перемогу. Ви переконаєтесь, що пісні про Україну завжди актуальні, а слухати українську музику — важливо! — запрошують артисти.

Художня керівниця Подільського камерного хору «Леонтович-капела» — заслужена діячка мистецтв України Ольга Бабошина, хормейстери — Максим Заливадний та Ганна Ткачук, ведуча — Вероніка Ганай.

Вечірка в стилі HOLLYWOOD

29 вересня о 18.00 у філармонії на концерті «Вечірка в стилі HOLLYWOOD» ансамбль «Експромт» вражатиме феєрією музичних хітів американського кіно.

— Якщо вам досі не доводилося  прогулюватись видатною Алеєю Слави, бути присутніми на нагородженні найвідомішої кінопремії «Оскар» чи навідатись на екскурсію в кіностудію «Парамаунт Пікчерз» — не падайте духом, тому що Голівуд ближче, ніж ви думали! — звертають увагу артисти. — Разом з ансамблем солістів «Експромт» ви поринете  у вирій оскароносного кіно з його найвідомішими саундтреками!  Музична вечірка в стилі «Голівуд» гарантує всім гарний настрій!

Музичний керівник — Олег Прокопчук (гітара).

Солісти: Олександр Заводовський (клавішні), Костянтин Алексич (ударні), Сергій Сотніченко (бас-гітара), Наталія Бурмістрова (вокал), Ольга Плакидюк (вокал), Антон Лазаренко (вокал).

Запущено мультиквитки для меломанів

Квитки на всі концерти Вінницької філармонії можна придбати на сайті afisha.vn.ua, а також у всіх касах «Афіша Вінниці».

Крім того, зараз для меломанів запущено мультиквитки на серії концертів всіх колективів філармонії до кінця року.

У мультиквиток циклу концертів Симфонічного оркестру включено такі події: 13 вересня — «Хіти з екрану», 24 жовтня — «Великий Верді», 23 листопада — «Питання без відповіді», 21 грудня —  «Зимовий бал».

Мультиквиток циклу концертів Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля»: 15 вересня — «Пісенне мереживо Поділля», 12 жовтня — «За честь, за волю, за козацьку долю», 21 листопада — «Сонячне коло», 19 грудня — «Різдвяне подвір’я».

Мультиквиток циклу концертів Академічного камерного оркестру «Арката»: 20 вересня — «Вечірня музика Вінниці», 10 жовтня — «З іспанським ароматом», 9 листопада — «В гостях у маестро Вівальді», 7 грудня — «У вихорі танцю».

Мультиквиток циклу концертів Подільського камерного хору «Леонтович-капела»: 22 вересня — «Нескорені», 17 жовтня — «Драйвові — 5!», 30 листопада — «У ритмі суперхітів», 14 грудня — «Різдвяні пригоди з Леонтович-капелою».

Мультиквиток циклу концертів Ансамблю солістів «Експромт»: 29 вересня — «Вечірка в стилі HOLLYWOOD», 19 жовтня — «Кава з краплями дощу», 14 листопада — «The show must go on», 5 грудня — «Rock'n'roll vs tango».

Читайте також:

Вінниця у вересні: 18 екскурсій та турів, які відкриють місто з нового боку

Косплеї та Гімн України від молоді і японського гітариста. Яскраві миті Фестивалю аніме і K-pop у Вінниці (фото)

Від Конго і Китаю до Бразилії і Перу! Новий творчий рух Козюка об’єднав 258 митців з понад 27 країн

росіяни масово блокують пісню ТІК «Кацапи», а люди пишуть: «Цей хіт ще будуть наші правнуки співати!»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Новини Вінниці на 20хвилин

    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6

keyboard_arrow_up