Айзексон and Пітерсон: ТОП-5 книг, які варто прочитати у квітні

Айзексон and Пітерсон: ТОП-5 книг, які варто прочитати у квітні
  • Кожного місяця редакція RIA/20хвилин разом із консультантом Книгарні “Є” Олегом Пенішкевичем відбирає п’ять книжок, які, на його думку, варто прочитати.
  • У цій добірці ми зібрали твори Волтера Айзексона, Джордана Пітерсона, Патріка Ротфусса, Кевіна Баррі та Василя Тибеля.

Зміст книжок, що представлені у цій добірці не має між собою нічого спільного. Усі вони різні і, наприклад, біографію видатного Бенджаміна Франкліна ми ніяк не можемо прив’язати до видобутку бурштину на заході нашої країни.

Довгі копирсання у сенсах життя звичайної людини не переплітаються з реаліями, у яких в майбутньому житимуть ірландські банди. А фентезійна історія, яку наповнюють загадкові істоти чандріани, взагалі не виглядає квітневою.

Утім, всі ці твори є новинками на україномовному книжковому ринку. Олег Панішкевич радить ознайомитися з ними усіма.

«Бенджамін Франклін. Біографія»

(Волтер Айзексон)

– Думаю всі знайомі з постаттю Бенджаміна Франкліна. Ми знаємо, що він був президентом і що він зображений на стодоларовій банкноті. Доповнити цей короткий перелік мало хто зможе, хоча його біографія дуже цікава.

У книжці зібрано багато інформації про його наукову, політичну, журналістську та письменницьку діяльності. Ця інформація буде корисною не тільки історикам, але й всім тим, кого цікавить, чому Америка саме така, якою вона є.

«12 правил життя. Як перемогти хаос»

(Джордан Пітерсон)

– Назва книги доволі проста, чого не скажеш про її вміст. Автор пояснює, що більшість мотиваційних книжок є мішурою, адже людська мотивація короткочасна. Натомість він пропонує дюжину правил, які справді можуть змінити ваше ставлення до життя.

Перш ніж видати книжку, Пітерсон довго і глибоко копав, перевіряв інформацію, редагував тексти. Тепер у вас є змога прочитати світовий бестселер з важливими висновками про наше суспільство, виховання дітей, сексизм, мотивацію та життя загалом.

«Ім’я вітру»

(Патрік Ротфусс)

– Довго чекав саме українського перекладу і ні краплі не пошкодував. Тут зібрано все, що має бути в ідеальному фентезі: круте насичення світу і цікавий персонаж.

Вона про те, як юний Квоут почув від свого батька про чандріанів – дивних і страшних демонів. Ніхто не здогадувався, що ціна за одну пісню про них буде коштувати життів всіх його близьких, а його самого штовхне на дорогу, повну пригод і небезпек. І ким би він не був – він буде розшукувати слід жахливих істот.

«Місто Боуган»

(Кевін Баррі)

– Ця книга-антиутопія базується на принципах бандитизму. Сюжет розгортається у місті Боуган, де з поверненням персонажа-вигнанця розпочинається протистояння між бандами. Тепер найвпливовішому злодію міста доведеться докласти чимало зусиль, щоб не втратити вплив на території.

Цей футуристичний, гангстерський і водночас ірландський роман стане цікавою знахідкою для всіх любителів постапокаліптики та психологічного чтива.

«Бурштин»

(Василь Тибель)

– У романі йдеться про жителів Волині, які незаконним шляхом добувають бурштин з дна озера. За всім цим криється не тільки злочинні дії людей, але й присмак паранормального. Чим більше бурштина видобувається, тим активнішою стає таємнича сила, що пожирає душі мисливців за «сонячним каменем».

Презентація книжки за участю автора відбудеться тільки у квітні. Так що у вас ще є час ознайомитися з її змістом. Але попереджаю, сюжет справді дивний і багатьох він може сконфузити.


Якщо раптом пропустили: 

Харарі and Акерман: ТОП-5 книг, які варто прочитати у березні 
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Вася
    Однак, ми живемо в Україні.
    Пропоную на три книги зарубіжні пропонуваати дві наші - украінських авторів.
    Нема молодих - повернемося до класикі  - Олійник, Глазовий, Чорногуз (його "Претендент на папаку" не гірше Остапа Бендера ("Дванадцять стільців").
    Вірши Ліни Костенко, Наталки Кащук..
    Дитячі твори Наталка Забила.. Оскана Іваненко...
    Невже ж не любимо Україну???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:02 Вінниця приймала студентський турнір з настільного тенісу: відомі переможці photo_camera 16:15 Вінниця відзначає Великдень. Як у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці освячували паски photo_camera 16:09 Об'єднані доброю справою: вінничани прибрали територію дитячого будинку перед святами photo_camera 15:04 Браконьєр сіткою наловив карасів на понад 135 тисяч гривень Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 14:23 Семеро травмованих, серед яких дитина та іноземець: автобус потрапив у ДТП на Вінниччині photo_camera 14:11 Нові технології для безпеки: ДСНС Вінниччини тестує роботів та дрони photo_camera 13:13 Вінницькі студенти розробили унікальні інклюзивні туристичні маршрути 12:05 Вінниця чудотворна: розповідаємо про місця сили, де трапляються дива 11:54 ЗСУ стримують наступ. Де точилися найзапекліші бої минулої доби? photo_camera 11:43 Маршалок Крассовський та неоготика: чим вражає цвинтар у Сніткові photo_camera 11:34 Безкоштовні щеплення від сказу: з'явився графік для приватного сектору Вінниці photo_camera 11:17 Рідкісне фото Вінниці 1944 року знайшли на Ebay. Його продали майже за 38 євро photo_camera 11:07 Надія та радість на полотні: у Вінниці відкрилася дитяча великодня виставка 10:09 Що варто знати про кліщі? У МОЗ розповіли, як вберегтися 09:51 На Вінниччині за добу згоріли 17 гектарів екосистем та вісім будинків photo_camera 09:13 На Жмеринщині зіткнулися легковик та маршрутка: є загиблі та поранені photo_camera 08:01 Сьогодні — Великдень. Історія, традиції та прикмети 20 квітня 21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up