Айзексон and Пітерсон: ТОП-5 книг, які варто прочитати у квітні

Айзексон and Пітерсон: ТОП-5 книг, які варто прочитати у квітні
  • Кожного місяця редакція RIA/20хвилин разом із консультантом Книгарні “Є” Олегом Пенішкевичем відбирає п’ять книжок, які, на його думку, варто прочитати.
  • У цій добірці ми зібрали твори Волтера Айзексона, Джордана Пітерсона, Патріка Ротфусса, Кевіна Баррі та Василя Тибеля.

Зміст книжок, що представлені у цій добірці не має між собою нічого спільного. Усі вони різні і, наприклад, біографію видатного Бенджаміна Франкліна ми ніяк не можемо прив’язати до видобутку бурштину на заході нашої країни.

Довгі копирсання у сенсах життя звичайної людини не переплітаються з реаліями, у яких в майбутньому житимуть ірландські банди. А фентезійна історія, яку наповнюють загадкові істоти чандріани, взагалі не виглядає квітневою.

Утім, всі ці твори є новинками на україномовному книжковому ринку. Олег Панішкевич радить ознайомитися з ними усіма.

«Бенджамін Франклін. Біографія»

(Волтер Айзексон)

– Думаю всі знайомі з постаттю Бенджаміна Франкліна. Ми знаємо, що він був президентом і що він зображений на стодоларовій банкноті. Доповнити цей короткий перелік мало хто зможе, хоча його біографія дуже цікава.

У книжці зібрано багато інформації про його наукову, політичну, журналістську та письменницьку діяльності. Ця інформація буде корисною не тільки історикам, але й всім тим, кого цікавить, чому Америка саме така, якою вона є.

«12 правил життя. Як перемогти хаос»

(Джордан Пітерсон)

– Назва книги доволі проста, чого не скажеш про її вміст. Автор пояснює, що більшість мотиваційних книжок є мішурою, адже людська мотивація короткочасна. Натомість він пропонує дюжину правил, які справді можуть змінити ваше ставлення до життя.

Перш ніж видати книжку, Пітерсон довго і глибоко копав, перевіряв інформацію, редагував тексти. Тепер у вас є змога прочитати світовий бестселер з важливими висновками про наше суспільство, виховання дітей, сексизм, мотивацію та життя загалом.

«Ім’я вітру»

(Патрік Ротфусс)

– Довго чекав саме українського перекладу і ні краплі не пошкодував. Тут зібрано все, що має бути в ідеальному фентезі: круте насичення світу і цікавий персонаж.

Вона про те, як юний Квоут почув від свого батька про чандріанів – дивних і страшних демонів. Ніхто не здогадувався, що ціна за одну пісню про них буде коштувати життів всіх його близьких, а його самого штовхне на дорогу, повну пригод і небезпек. І ким би він не був – він буде розшукувати слід жахливих істот.

«Місто Боуган»

(Кевін Баррі)

– Ця книга-антиутопія базується на принципах бандитизму. Сюжет розгортається у місті Боуган, де з поверненням персонажа-вигнанця розпочинається протистояння між бандами. Тепер найвпливовішому злодію міста доведеться докласти чимало зусиль, щоб не втратити вплив на території.

Цей футуристичний, гангстерський і водночас ірландський роман стане цікавою знахідкою для всіх любителів постапокаліптики та психологічного чтива.

«Бурштин»

(Василь Тибель)

– У романі йдеться про жителів Волині, які незаконним шляхом добувають бурштин з дна озера. За всім цим криється не тільки злочинні дії людей, але й присмак паранормального. Чим більше бурштина видобувається, тим активнішою стає таємнича сила, що пожирає душі мисливців за «сонячним каменем».

Презентація книжки за участю автора відбудеться тільки у квітні. Так що у вас ще є час ознайомитися з її змістом. Але попереджаю, сюжет справді дивний і багатьох він може сконфузити.


Якщо раптом пропустили: 

Харарі and Акерман: ТОП-5 книг, які варто прочитати у березні 
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Вася
    Однак, ми живемо в Україні.
    Пропоную на три книги зарубіжні пропонуваати дві наші - украінських авторів.
    Нема молодих - повернемося до класикі  - Олійник, Глазовий, Чорногуз (його "Претендент на папаку" не гірше Остапа Бендера ("Дванадцять стільців").
    Вірши Ліни Костенко, Наталки Кащук..
    Дитячі твори Наталка Забила.. Оскана Іваненко...
    Невже ж не любимо Україну???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 30 червня по 7 липня, які ви могли пропустити 20:08 «Страх був лише за дітей»: історія кухарки Лариси, яка годує бійців 120-ї бригади ТрО 19:04 Палац Меринга у Старій Прилуці руйнується. Національну пам’ятку залишили без уваги і фінансування photo_camera 18:04 Не стало Віктора Насушного — досвідченого хірурга з Іллінців Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 17:34 Занедбана пам’ятка у Гущинцях: історія палацу княгині Абамелек на Вінниччині photo_camera 17:03 Етнолокація з душею: як на Вінниччині перетворили старий клуб на туристичну родзинку photo_camera 16:03 «Італійський брейнрот» атакує TikTok: бабусі в хороводах співають меми, а ШІ вигадує нових зірок інтернету play_circle_filled 16:00 HEARTBEAT LIVE: сольний концерт DOROFEEVA у Pirogov Sky 8 вересня (Новини компаній) 15:32 Як змінювалася Вінниця з 1796 по 1982 рік? Місто на історичних картах 15:12 У Вінниці організовують безкоштовний сплав на катамаранах для дітей Захисників 14:09 ТОП-5 оригінальних рецептів холодної кави, які варто спробувати вдома 13:31 Якби ви зустріли мера, що б ви у нього запитали? Ми запитали вінничан 13:04 У Гнівані відкрили модернізований дитсадок за підтримки ЄС play_circle_filled 11:56 На Хмельницькому шосе згорів легковик — відео. По області рятувальники ліквідували ще 15 пожеж play_circle_filled 11:34 «Квітки соняха»: у Вінниці відкривається група підтримки для тих, хто втратив рідних через війну 11:10 Б’ють по ТЦК: за тиждень — третій прицільний удар росії по центрах комплектування photo_camera 10:12 Вінничанка Лілія Бакар здобула срібло на Всесвітньому фестивалі української культури photo_camera 10:08 Укрзалізниця запускає «Паспорт мандрівника» для дітей — отримати можна у Вінниці play_circle_filled 09:42 «Нива» на останніх хвилинах контрольного поєдинку вирвала перемогу у «Буковини-2»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up