У Вінниці поліція спіймала грабіжника, який відібрав у жінки 25 000 гривень

- У Вінниці поліцейські затримали 31-річного чоловіка, який пограбував жінку на Привокзальній. Він зірвав з її плеча сумку, де були гроші, телефон та документи.
До поліції звернулася 33-річна вінничанка. Вона розповіла, що біля будинку на вулиці Привокзальна невідомий раптово зірвав з її плеча сумку. У ній були мобільний телефон, документи та близько 25 000 гривень.
Поліцейські встановили, що нападником є 31-річний житель Вінниці, повідомляє поліція Вінниччини. Чоловіка одразу ж затримали. Виявилося, що він мав судимість за схожий злочин.
Поліцейські вилучили всі викрадені речі як докази. Наразі слідчі готують підозру за статтею «Грабіж». За такий злочин чоловіку може загрожувати серйозне покарання.
Читайте також:
Кір наступає на Вінниччину: що потрібно знати вже сьогодні?
Ласий шматок у центрі Вінниці: ділянку біля фонтану Рошен передали в управління АРМА
ДТП на трасі Мізяківські Хутори — Стрижавка: водійка виїхала на зустрічну
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Ковальчук НадіяЯК ДОБРЕ, ЩО НАША ПОЛІЦІЯ ЗАЙМАЄТЬСЯ СВОЇМИ ПРЯМИМИ ОБОВ'ЯЗКАМИ
-
Майстер На ГодинуТиждень тому в Дніпрі біля банкомату бандит убив жінку і забрав гроші які вона отримувала. Це було 5.30 ранку. Жінка думала сходити вранці щоб ніхто не бачив. Але виявляється в банківській системі є щури, які повідомляють бандитам хто і де отримує гроші. Також і цей випадок у Вінниці, скоріше за все бандиту повідомили, що отримано гроші. Там у банкоматі працює відеокамера і банківські працівники навіть бачать фото хто отримує. Не питання що це і повідомляють бандиту. Бандитів багато, працювати не хочуть, а жити добре хочеться. Висновок такий: не тримайте гроші на картці, а якщо й тримаєте, то розраховуйтеся карткою.
-
Юрий ХолодковЛюди, если вы переносите большую сумму денег и вы знаете, что по дороге нужно будет что-то купить, разделите пачку заранее и не светите всей котлетой! Этот абориген же не просто так сдернул сумку - он видел что в ней!
-
Николай ЧерняковТаких ХЕРОЕВ должны знать в лицо! Откройте фейс!