У Крижополі розпочали розслідування забруднення земель біля сироварного заводу

-
Поблизу сироварного заводу в Крижополі виявили забруднені земельні ділянки, що належать як приватним власникам, так і громаді.
-
Фахівці Держекоінспекції та інших профільних установ відібрали зразки ґрунту для експертизи, щоб оцінити рівень забруднення та можливу загрозу для людей і довкілля.
Після результатів експертиз і проведення інших слідчих дій прокуратурою буде надано правову оцінку факту забруднення. У тому числі, чи становить воно небезпеку для життя, здоров’я людей або довкілля.
В огляді ділянок брали участь спеціалісти Держекоінспекції у Вінницькій області, райагролісу, філії «Вінницялісозахист», філії ДУ «Інституту охорони ґрунтів України», селищної ради.
Раніше ми розповідали, що екологічне лихо сталося 8 вересня після прориву труби зі стічного колодязя підприємства. Потоки брудної рідини вилилися на землю, утворивши смердюче болото, яке кишить опаришами та комахами:
- «Я воював, щоб захистити землю, а її труять»: відходи сирзаводу в Крижополі знищили ділянку ветерана
Читайте також:
Росіяни вдарили по енергетиці: ніч на Вінниччині минула під звуки сирен
Гучні викриття та ледь помітні суддівські рішення: як працює тіньовий ринок тютюну на Вінниччині
«Убив 15-річну дівчину і кинув у криницю» — затримали 26-річного підозрюваного
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.