У Києві під час замаху на Мосійчука загинув поліцейський з Вінниччини

У Києві під час замаху на Мосійчука загинув поліцейський з Вінниччини

Під час теракту у столиці постраждало п'ятеро людей. Дві людини по дорозі у лікарню загинули. Серед них сержант поліції родом із Вінниччини.

— 31-річний Руслан Кушнір народився на Вінниччині. У 2005 році він закінчив Ладижинський коледж Вінницького державного аграрного університету. У 2005-2006 роках проходив службу у Збройних силах України. В органах внутрішніх справ – з грудня 2006 року до листопада 2015 року, а з 7 листопада 2015 року – проходив службу на посаді поліцейського в полку поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в місті Києві, — пoвідoмляє прес-служба Нацполіції Укрaїни.

У Руслана Кушніра залишилися дружина і маленька донька.

Відео дня

Нагадаємо, 25 жовтня близько 22-ї вечора стався вибух по вулиці Адама Міцкевича у Солом'янському районі Києва. У ньому постраждав нардеп Ігор Мосійчук та ще четверо осіб, двоє із яких загинуло.

Читайте також: 

Князєв у Вінниці: замах на Мосійчука — теракт. Загинули двоє поліцейських
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Oleksandr Stoliarov
    Ну шо, зємля стєкловатой бєркутьонку

    І до речі, журналісти, коледж ладижИнський, а не ладижЕнський
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:24 До нас їде ревізор! Майже 5 мільйонів витратять на аудит «Вінницької транспортної компанії» 11:55 Історики та краєзнавці підтвердили місце народження козацького полководця (Новини компаній) 11:02 Солдат Ярослав Склярук, що вижив у пеклі полону, нарешті вдома photo_camera 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 11 липня Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 08:35 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 08:34 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня 08:09 Вінниця прощається з Героєм: загинув 57-річний майор поліції Володимир Петрусян photo_camera 21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera 15:06 Мартинівка отримала власне бомбосховище на майже 170 квадратів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up