Суд призначив покарання учневі, який підпалив кабінет директора школи

Суд призначив покарання учневі, який підпалив кабінет директора школи
 • Вінницький апеляційний суд підтримав рішення Барського районного суду та застосував до 13-річного учня спецшколи Вінниччини примусовий захід виховного характеру. Хлопця передали під річний нагляд матері.

Хлопець у липні минулого року разом з молодшим братом скоїв злочин, який підпадає під статтю 194 Кримінального кодексу України (Умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу). Про це повідомляє пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Брати проникли до кабінету директора однієї зі шкіл Жмеринського району, пошкодивши дверний замок.

Відео дня

Всередині вони розлили антисептик по столу, клавіатурі та монітору комп'ютера. Потім старший з братів запалив сірники та кинув їх на розлитий антисептик.

Це призвело до пожежі та завдало шкоди майну школи на суму понад 125 тисяч гривень. 

На суді хлопець визнав свою вину, але відмовився давати свідчення. Суд постановив передати його під нагляд матері як примусовий захід виховного впливу.

Варто зазначити, що примусові заходи виховного характеру застосовуються до осіб, які не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність (14 років).

 

Читайте також:

На Європейській площі сталася бійка за участю неповнолітніх: поліція з'ясовує обставини

Вінничанин вибачився за куріння та зухвалу поведінку в тролейбусі. ВІДЕО

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
 • Галина

  Цікаво,а що матір до цього часу за ним не дивилась? Чи вона тільки знайшлась?
 • alexа

  Добрий учень росте
 • Santa

  Коли державі треба відшкодувати щось то це оцінюється максимально, коли тобі треба шо відшкодували то мінімально, шо там в тому кабінеті було за 125к???? Компьютер з монітором? Стіл, папки-хуяпки? Сільська школа, там бюджет села самого 200к в рік, а тут кабінет директора якись, просто ппц розводняк

  Кареглазка👁️🫦 reply Santa

  Я згодна на100%
 • Рисовое Зёрнышко

  Це непокора правилам суспільства , часто буває в молодих коли повно енергії , а діти немає куди  . Воно авжеж ж асоціальний випадок , от би хоч раз відправити таку молодь на пожежу щоб прийняли участь в гасінні - відпало б бажання підпалювати .

keyboard_arrow_up