Стрижавський лісник стрельнув навмання, захищаючи сім’ю від бандитів, і влучив одному в лоб

Стрижавський лісник стрельнув навмання, захищаючи сім’ю від бандитів, і влучив одному в лоб
Поранений в реанімації. Це 36-річний охоронець з Вінниці. Інші учасники нападу повтікали після пострілу. В міліції кажуть, що компанія в ресторані у Вінниці святкувала день народження, перш ніж опинилася у Стрижавському лісі й влаштувала погром під хатою лісника, де той жив з сім’єю.

Пострілами з мисливської зброї лісник хотів налякати нападників, які вночі вдерлися на територію його домогосподарства в стрижавському лісництві та влаштували погром. Така попередня версія слідства. Лісник вистрілив з вікна у темряву і влучив у одного з дебоширів.
Це сталося сьогодні вночі, 9 квітня. О 4.15 лісник подзвонив в міліцію і розповів, що в будинок намагалися вдертися невідомі, тому застосував зброю для захисту своєї родини.
Слідчо-оперативна група міліції та експерти-криміналісти на подвір’ї домогосподарства лісника застали пораненого в голову чоловіка. Як сказали у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції, підстрелив лісник 36-річного охоронця вінницького підприємства. Якого – не називають.  
- Попередньо встановлено, що ввечері в одному з ресторанів міста Вінниці він з друзями святкував день народження, - розкажуть в міліції. - Як, навіщо і з ким він опинився вночі на території домогосподарства лісника, розташованого у лісі, наразі з’ясовує слідство.
- Зброю лісник зберігав законно, - каже головний міліціонер області Олег Школьний. - Усі документи на карабін в належному стані. В ході досудового розслідування буде з’ясовано, чи була перевищена межа необхідної оборони.
Саме з такою кваліфікацією відкрили кримінальне провадження - умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони. Санкція статті така: до двох років обмеження волі.



А ось що розповів лісник. У будинку, розташованому серед лісу, він живе з сім’єю – дружиною та двома дочками. Вночі він прокинувся від шуму на подвір’ї. Невідомі йому люди били вікна та трощили речі домашнього ужитку на подвір’ї. Господар налякався їхньою агресивною поведінкою, усвідомлював відповідальність за життя дружини та дітей, тому дістав з сейфу нарізний карабін «Мерлін» та вистрілив з вікна у темряву. За збігом обставин куля влучила одному з нападників у лоб. Інші кинулися навтьоки.
- Поранений чоловік після операції знаходиться у реанімаційному відділенні вінницької лікарні, а міліція встановлює інших осіб, з якими він був вночі на території лісництва, - сказали також в міліції.
 

Читайте також:
Стрижавський лісник каже, що вибору не мав. А поранений ним в голову чоловік навряд чи заговорить
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (58)
  • Anonymous
    В виннице появился лесник - убийца, который отстреливает прохожих . Часто возле его дома пьют воду отдыхающие которые возвращаются с отдыха у реки Южный Буг. Теперь стоит делать это с осторожностью так как рядом в доме сидит человек у которого есть два карабина с оптическим прицелом. С таким оружием даже предупредительный в воздух делать опасно.
  • Anonymous
    Там все фуфло, и статья фуфло. А человека которого подстрелил уже и в живых нет. И был он сам и ни какой не гопник.
  • Anonymous
    Садить таких дибилов надо. И тебя вместе с ним. ТВарь!
  • Anonymous
    Пидар и бандит ты!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:16 На Вінниччині двох п'яних водіїв спіймали на спробі підкупу поліції 15:48 Як допомогти дитині пережити війну? На Вінниччині з’явилися три простори «Твій» для підтримки та розвитку photo_camera 15:06 «Нива» вдома програла останній домашній поєдинок чемпіонату України 15:03 Дощі чергуватимуться з проясненнями, але головна загроза — заморозки Від читача 14:59 Регіональний форум «10 років. Пробація – майбутнє зараз» у Вінниці 14:17 Постраждав 65-річний вінничанин. На вулиці Гонти зіткнулися автомобіль KIA та мопед 13:13 Вінничанин отримав тюремний строк за підтримку агресора в соцмережах 13:02 Вінницьке ОСББ поставили сонячну електростанцію. Скільки їм це коштувало? 12:14 На вулиці Костомарова Citroen врізався у стовп. Постраждав пасажир photo_camera 11:50 Мрії починаються тут: День відкритих дверей у ВНТУ – дізнайся все про вступ 2025! (Новини компаній) 11:23 Володимир Мельник, який вважався зниклим, загинув на Курщині 10:17 Де у Вінниці 12 травня відключили воду та світло? Перелік адрес 10:00 Медогляд дітей, абітурієнтів: які медичні центри Вінниці пропонують швидке та комфортне обстеження? (партнерський проєкт) 09:23 Чотири регіони постраждали внаслідок атаки дронів. Гучно було і на Вінниччині photo_camera 09:01 Палає техніка ворога: ЗСУ звітують про нищення танків, ББМ та артилерії photo_camera 08:11 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 12 травня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 5 по 12 травня, які ви могли пропустити 20:03 Історія Вищеольчедаєва, яка оживає серед палаців і природи 19:07 Медика із Калинівки Олега Раковського відзначили державною нагородою за порятунок бійців на фронті 18:09 У Буші стартував мистецький проєкт «Мальована хата»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up