У Вінниці посварилися колишні співмешканці. Жінка викликала поліцію, адже колишній грозився їй фізичною розправою. Чим все закінчилося розповіла у фейсбук Патрульна поліція Вінницької області.
Інцидент трапився вночі 19 грудня. З вулиці Дмитра Марковича надійшов на 102 виклик. Заявниця повідомила, що у неї виник конфлікт з колишнім співмешканцем і той грозиться її розправою.
— По прибуттю поліцейські не виявили чоловіка на місці події, однак пізніше він повернувся — приїхав до своєї цивільної дружини за кермом автомобіля, маючи явні ознаки алкогольного сп’яніння. Патрульні запропонували йому пройти перевірку на алкотестері «Драгер», однак водій став нецензурно висловлюватись, не реагував на зауваження працівників поліції та й загалом поводився агресивно. Охоронці порядку були змушені застосувати до нього спецзасоби, — йдеться у повідомленні.
Чоловіка доправили до лікарні, де він пройшов обстеження. Аналіз показав, що в його організмі 0,73 проміле алкоголю.
У результаті на вінничанина склали три протоколи:
Читайте також:
Домашнє насильство: з початку року до поліції надійшло понад 10 тисяч заяв
Побив матір та з ножем кидався на батька. Сусіди вгамовували 34-річного дебошира
До ізолятора потрапив 17-річний вінничанин. Що він наробив?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 26 від 25 червня 2025
Читати номер
не производилось ( неттелесных повреждений, нет повреждения имущества). Поэтому протокол и был составлен о мелком хулиганстве. А я , читая Ваши комментарии не могла понять, что конкретно Вас не устраивает в действиях полиции.