Прикордонники на гідроциклі врятували чоловіка, який намагався вплав дістатися Молдови

Прикордонники на гідроциклі врятували чоловіка, який намагався вплав дістатися Молдови
  • Чоловік ледь не потонув, намагаючись незаконно переплисти Дністер. Завдяки оперативним діям прикордонників вдалося врятувати його життя.

Прикордонники на гідроциклі затримали чоловіка, який намагався незаконно потрапити в Молдову.Про випадок інформує Могилів-Подільський прикордонний загін.

— 32-річний мешканець Кривого Рогу вирішив перетнути кордон у найбільш ризикований спосіб — вплав через річку Дністер. Однак холодна і стрімка течія швидко виснажила чоловіка і він майже втратив можливість триматися на поверхні води, — розповідають прикордонники. — Патрулюючи річкову ділянку кордону, прикордонний наряд помітив знесиленого плавця. Використовуючи водний мотоцикл, прикордонники швидко дісталися до чоловіка. Порушника доставили на берег.

Прикордонники склали на затриманого протокол про адміністративне правопорушення за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та направили справу до суду.

Відео дня

Довідка

Стаття 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення регулює відповідальність за незаконне перетинання державного кордону України.

Це означає, що якщо особа перетинає державний кордон України всупереч встановленим правилам, тобто не в пунктах пропуску, без необхідних документів або з підробленими документами, її можуть притягнути до адміністративної відповідальності за цією статтею.

Що вважається незаконним перетинанням кордону за цією статтею:

  • Перетин кордону поза пунктами пропуску. Це означає, що особа перетинає кордон в будь-якому іншому місці, окрім офіційних пунктів пропуску.
  • Перетин кордону без необхідних документів. Це стосується відсутності паспорта або інших документів, що посвідчують особу і надають право на перетин кордону.
  • Перетин кордону з використанням підроблених документів. Це означає використання фальшивих паспортів, віз або інших документів.

Яка відповідальність передбачена за порушення цієї статті?

Зазвичай, за незаконне перетинання державного кордону передбачені такі види покарання: штраф (розмір залежить від конкретних обставин справи) або адміністративний арешт (короткотривале утримання під вартою).

  • Спроба незаконного перетинання кордону також є правопорушенням. Тобто, навіть якщо особу затримали до того, як вона фактично перетнула кордон, її можуть притягнути до відповідальності.
  • Конфіскація знарядь і засобів вчинення правопорушення. Якщо особа використовувала якісь предмети для незаконного перетину кордону (наприклад, човен), їх можуть конфіскувати.

 

Читайте також:

Світло 23 серпня буде, але не розслабляємося: ситуація може змінитися

Без світла та води: оперативні дані про відключення 23 серпня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Олександр Шкрабалюк
    Самі людей топите буцім спасаете.
  • Сірко Майжеправдивий
    Врятували від чого??? Від волі ? Зараз втюхають павістку ???
  • Игорь Иванов
    Границы в мирных местах охраняются лучше чем в зоне боевых действий.... Ну браво просто
  • guarden....
    Ти подиви який негідник, в ситу та багату Європу він захотів. А срач, безлад, ненажерливі олігархи, шалена корупція, розбиті дороги та жебрацька пенсія, тебе чим не влаштовує? 😬😬😬
    Аlexandr reply guarden....
    Де ви бачили срач і безлад в Вінниці? В курсі, що найбагатші люди України втратили десятки мільйонів доларів з початком і війни та відбувся відток капіталу з України? Хто ж творить всю ту корупцію в Україні, як не мразоти котрі платять по $5 тисяч доларів неоподаткованої готівки в карман організаторам втечі (певно, не вийшло дати хабаря в тцк, не взяли хабар медкомісія, довелось тікати і платити ті гроші за втечу). Подякуйте Путіну особисто, за якість наших доріг і те що ми всі гроші витрачаємо на війну. В Україні не існує пенсійного фонду - платники податків з свого карману плотять пенсії, що ви пропонуєте, у вас є пропозиції щодо того де взяти гроші на пенсії, чи ви просто займаєтесь популізмом???

keyboard_arrow_up