План-перехват у Вінниці: зловили гастролерів, які обкрадали автівки

План-перехват у Вінниці: зловили гастролерів, які обкрадали автівки

Вінницькі поліцейські «по гарячих слідах» затримали банду киян, які у місті обкрадали водіїв.

У середу, 19 вересня 2018 року, на вулиці Хмельницьке шосе копи зупинили «ВАЗ-21099».

Як розказують у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці», у автівці пересувались двоє чоловіків, які на вулиці Магістратській з таксі «Chevrolet Lacetti» викрали у водія сумку з цінними  речами та документами.

—  Коли до поліції надійшло повідомлення про крадіжку від потерпілого, усі екіпажі патрульної поліції отримали орієнтування на сірий «ВАЗ-21099», на якому пересувались зловмисники. На Хмельницькому шосе при виїзді з міста екіпаж патрульних заблокував автомобіль, затримав підозрюваних та викликав на місце події слідчо-оперативну групу та працівників карного розшуку, — розповідають правоохоронці.

Відео дня

План-перехват у Вінниці: зловили гастролерів, які обкрадали автівки, фото №1 на сайті 20minut.ua

За інформацією відомства, під час огляду машини знайшли сумку з речами потерпілого, паперовий згорток з речовиною, схожою на марихуану, та білі таблетки.

План-перехват у Вінниці: зловили гастролерів, які обкрадали автівки, фото №2 на сайті 20minut.ua

—  34 та 44-річні жителі Київської області раніше судимі за крадіжки та наркозлочини. Під час перевірки з’ясувалось, що 15 вересня на Львівському шосе затримані з автомобіля «КІА Сеrato» викрали у вінничанина сумку з п’ятьма тисячами гривень, —  зазначають у поліції.

 Наразі бандитів перевіряють на причетність до інших аналогічних злочинів.

Читайте також:

У Вінниці водій Volkswagen збив школяра. На місце виїхав слідчий (ОНОВЛЕНО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up