Патрульні на гарячому затримали «домушника». Коп побачив його у вічко дверей

Патрульні на гарячому затримали «домушника». Коп побачив його у вічко дверей
  • Чоловік намагався залізти у квартиру будинку на Грибоєдова
  • Його побачив коп, який живе по-сусідству та викликав колег
  • Затриманий чинив опір, тому його закували у кайданки
  • Поліцейські кажуть, що він був «під кайфом»

Інцидент стався сьогодні, 1 грудня, близько 18:00, у п’ятиповерхівці, що на вулиці Грибоєдова. Як розповіли патрульні, вони отримали повідомлення про те, що якийсь чоловік намагається зламати замок у чужій квартирі та залізти туди.

Копів викликав інший патрульний, який у цей день мав вихідний. Він побачив у «вічко», як невідомий порається біля чужої двері і вирішив подзвонити на «102».

— Спочатку цей чоловік пройшовся по усіх поверхах і подзвонив у кожні двері, щоб перевірити, де кого немає вдома, — розповідає патрульний Вадим Вощенко. — Потім постояв, почекав кілька хвилин і почав пробувати відімкнути замок. Ми були неподалік, тому швидко приїхали сюди. Він опирався нам, лаявся, тому довелося надягти на нього наручники. Чоловік мав ознаки наркотичного сп’яніння: зіниці не реагували на світло і сам він неадекватно поводився.

На місце приїхали слідчі. При обшуку у нього знайшли відмички. Також поліцейські кажуть, що затриманого вони вже знають: на ньому  вже «висить» крадіжка.

При обшуку у нього знайшли крадені речі, зокрема ювелірні вироби.

Мешканці будинку впізнали чоловіка. Кажуть, що кілька днів тому його бачили у цьому ж під’їзді.

Люди, які живуть у квартирі, що затриманий намагався «обчистити», прийшовши додому з роботи, побачили біля своїх дверей справжнє шоу. Їх ніхто не повідомив про те, що відбувається з їхнім житлом.

Патрульні на гарячому затримали «домушника». Коп побачив його у вічко дверей, фото №1 на сайті 20minut.uaПатрульні на гарячому затримали «домушника». Коп побачив його у вічко дверей, фото №2 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Semenenko Evgeniy
    Жаль хлопца,закроют на кануне праздников!сколько дали заставы хто знает???помочь бы,он не местный,где то с зоны АТО!выживать как то надо было,на роботу-переселенцев не берут,а государство только думает про свою кишку,а им симью детей,а если малинькие ище вообще край!!!
  • Анонім
    Яке огидне це слово - "копи", "копчики".
  • Oleksandr Stoliarov
    Некоректно писати "коп побачив". Якщо вже хочете вказати на приналежність чоловіка до поліції, то пишіть чоловік який працює поліцейським. Це те ж саме якби на його місці був сантехнік чи оператор комп"ютерного набору і ви пишете: "оператор комп"ютерного набору побачив його через вічко"
  • Глобазоид Афромарк
    Затриманий-грузин?

keyboard_arrow_up