Озброєний дебошир з Агрономічного отримав підозру: йому загрожує до семи років тюрми
- Вінницька окружна прокуратура повідомила про підозру 41-річному чоловіку, який влаштував стрілянину в селі Агрономічне. Йому інкримінують хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї. За скоєне вінничанину загрожує до семи років позбавлення волі.
— За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури повідомлено про підозру вінничанину у хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю із застосуванням вогнепальної зброї, — передала 13 червня пресслужба Вінницької обласної прокуратури.
Подія сталася вдень 10 червня. За версією слідства, колишній правоохоронець, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, спочатку завдав тілесних ушкоджень жінці на території кінно-спортивного клубу.

Підозрюваний не зупинився на цьому: він продовжив хуліганити, демонстративно розгулюючи вулицею зі зброєю. Коли один з перехожих зробив йому зауваження, чоловік відповів пострілами в його бік. Потерпілий отримав поранення надключичної ділянки та потрапив до лікарні.
Після прибуття поліції зловмисник продовжував погрожувати зброєю людям, а потім кинув її та втік. Правоохоронці оперативно встановили місцеперебування чоловіка та затримали його.
Під час обшуків у затриманого вилучили предмети, схожі на карабін «Форт-205», пістолет Glock, патрони, гільзи та інші речові докази. Їх направили на експертизу.

Читайте також:
З полону додому повернулися 11 земляків: серед звільнених — два воїни з Барської громади
Двоє вінничан серед звільнених з полону: Україна почала масштабний обмін
Тіло жінки у кущах на Привокзальній: поліція вийшла на слід вбивці
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.