Цієї ночі біля Літина правоохоронці затримали групу чоловіків, які підозрюються у ряді крадіжок на території України. Зловмисники так просто не здавалися.
Біля 3 години ночі 16 січня поліцію повідомили про підозрілих чоловіків, які ходять на стоянці біля однієї із вантажівок.
Як виявилося, чоловіки зливали дизпаливо з вантажного автомобіля «DAF». Загалом вони встигли викрасти з баку близько 800 літрів палива.
Крадіїв, які пересувалися на автомобілі «Mercedes Vito», правоохоронці затримали біля села Садове Літинського району.
— В іномарці перебували троє осіб. Двоє з них були затримані, третьому вдалося втекти. Його затримали протягом години літинські поліцейські у Літині. Він намагався втекти на таксі. Затримані - жителі міста Кременчука Полтавської області, віком 30, 27 та 21 рік. Усі раніше притягувались до кримінальної відповідальності. За попередньою інформацією, злочинна група причетна до вчинення десятків аналогічних злочинів на території України. Триває слідство, — пише у фейсбук Патрульна поліція Вінницької області.
До того ж, у зловмисників у автівці було знайдено великий бак з пальним, помпу для швидкого відкачування пального та пістолет.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 11 від 12 березня 2025
Читати номер
Александер Юрченко
Юрій Клапчук
пощастило тв,,ям що іх взяли копи відкупляться .Щоп попали вруки тим у кого крали іх порвалиб на місті.
Yury Smirnov