Нетверезий вінничанин вбив сусіда й ходив по квартирі у закривавленому одязі

Нетверезий вінничанин вбив сусіда й ходив по квартирі у закривавленому одязі
  • Поліція затримала вінничанина, який під час конфлікту вбив сусіда по будинку.
  • Злочин стався 20 липня у Вінниці внаслідок суперечка, яка виникла між чоловіками, коли вони випивали.
  • 62-річного чоловіка затримали на місці злочину поліцейські роти поліції особливого призначення, які першими приїхали на місце події.

 

Про злочин в поліцію повідомили сусіди затриманого - останній ходив по будинку у закривавленому одязі. За попередньою інформацією, зловмисник - 62-річний вінничанин - запросив до себе в гості сусіда, й чоловіки разом випивали до 4 години ранку. В нетверезому стані між ними стався конфлікт, в результаті чого зловмисник схопив ножа й порізав сусіда. 

Про це повідомляють у поліції Вінницької області. 

Відео дня

Затриманому у процесуальному порядку чоловіку повідомили про підозру. Завтра йому оберуть запобіжний захід на час досудового розслідування: провадження за частиною першою статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Чоловікові світить ув’язнення терміном до 15 років.

 

Читайте також:

Прихильниця «руського міра» з Вороновиці сяде на рік за підтримку ворога у соцмережах

Мешканець Вінниччини поверне водосховище площею 93,9 га Тульчинській громаді

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up