Нетверезий мотоцикліст на Тульчинщині пропонував поліцейському десять тисяч гривень

Нетверезий мотоцикліст на Тульчинщині пропонував поліцейському десять тисяч гривень
  • Спроба «вирішити питання» з поліцейським може обернутися для водія кримінальним провадженням. На Тульчинщині 51-річний мотоцикліст, якого зупинили з ознаками сп’яніння, запропонував правоохоронцю десять тисяч гривень.

Увечері 14 серпня у селі Вербова Тульчинського району поліцейські зупинили 51-річного чоловіка, який керував незареєстрованим мотоциклом. Під час перевірки правоохоронці помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння, однак замість проходження освідування він вирішив спробувати «домовитися» з поліцейськими. Про це повідомили у поліції Вінниччини.

За даними правоохоронців, інспектори групи реагування патрульної поліції зупинили мотоцикл та почали спілкуватися з його кермувальником. Під час розмови у чоловіка виявили ознаки сп’яніння.

Поліцейські запропонували водієві пройти медичне освідування, однак він відмовився. Після цього чоловік запропонував правоохоронцю 10 тисяч гривень, аби уникнути адміністративної відповідальності.

Факт пропозиції неправомірної вигоди поліцейські задокументували.

На 51-річного водія склали адміністративний протокол за статтею 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння або відмова від проходження огляду на стан сп’яніння.

Окрім цього, слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 369 Кримінального кодексу України — пропозиція або обіцянка неправомірної вигоди службовій особі.

Санкція цієї статті передбачає покарання, зокрема, до чотирьох років позбавлення волі. Мотоцикл правоохоронці помістили на арештмайданчик.

У поліції наголошують, що остаточну правову оцінку діям чоловіка надасть суд.

Три дорожньо-транспортні пригоди, нагадаємо, сталися на Вінниччині 12 серпня протягом менш ніж години. У Бершаді та Ладижині зіткнулися автомобілі з мотоциклами, а в Жмеринському районі легковик збив 12-річну велосипедистку. Загалом травми отримали четверо людей, двоє з них потрапили до лікарні.

 

Вас може зацікавити:

Росіяни вдруге за день атакували пасажирський потяг на Одещині. Є загиблі

Три вінницькі ліцеї продовжать працювати у змішаному форматі: де саме і чому бракує місць в укриттях

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up