Накрили масажний салон-бордель, в якому повії заробляли по 15 тисяч гривень щомісяця

Накрили масажний салон-бордель, в якому повії заробляли по 15 тисяч гривень щомісяця
Протягом чотирьох років у обласному центрі вінничанам у масажному салоні надавалися інтимні послуги. Клієнтів організатори шукали в Інтернеті. Загалом у салоні працювали 14 дівчат, кожна з яких заробляла близько 15 тисяч гривень в місяць.

Як з’ясувалося, салон «Академія задоволень» працював у Вінниці з 2011 року. За 4 роки діяльності салон мав чимало постійних клієнтів. Для них діяла система знижок. Організувало такий бізнес місцеве подружжя. 14 жінок віком від 18 до 25 років надавали послуги сексуального характеру на двох спеціально облаштованих квартирах. Усі жінки мали сертифікати масажиста та медичні книжки.- Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання організаторів цього бізнесу міліціонери вилучили записи обліку клієнтів з вартістю послуг, ксерокопії паспортів, медичні книжки та свідоцтва про те, що кожна працівниця салону закінчила повний курс східного масажу, - кажуть у секторі зв'язку з громадськістю обласної міліції.За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. За таке правопорушення передбачено покарання до 7 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (23)
  • Анонім
    Где у нас еще есть такие заведения, черканите, буду рад!
  • Анонім
    Ппц, у них були всі документи як я читав на майвіні, дипломи масажисток, податки по-ходу платили і т.д.

    За що закривати? Ну люди займаються сексом. То давайте ще фотографів садити за те що з моделями т*ахаються, чи моделей, вони ж гроші беруть за зйомку? Значить це проституція. А якщо я постригся і потім вдув перукаршу, чи зробив укол за гроші і зайнявся сексом з медсестрою, це проституція чи за згодою?



    По-моєму це брєд тупий. Азаровщина.



    За що їх саджати? Саджати треба курв які на вулиці стоять, іпуцця в кушах за 100 грн і розносять заразу!



    Так можна докотитися що саджати за секс до шлюбу, або не дозволяти здобувати другу вищу дівчатам без родів як у Росії і т.д.



    ТУПИЙ БРЄД доблєстних мєнтів, гидко читати.
  • zerro
    интересно,

    если бы в нашем государстве, на обычной работе (продавец, кондуктор, нянечка, дворник), можно было б зарабатывать адекватные деньги (10-15 шт. грн.,  хватит на более-менее нормальное существование семьи из 3-х человек),

    работали бы эти девушки в борделе?
    1234 reply zerro
    А нормальные там не работают. Нормальные и трудятся кондуктором, продавцом и дворником. А шлюхами работают те, кто хочет быстрых и легких денег, без кучи потраченного времени на образование и карьерный рост от начальных должностей до руководящих...
    Анонім reply 1234
    Золотые слова
    Анонім reply 1234
    Афигенный карьерный рост - от кондуктора и продавца до дворника!
    Анонім reply zerro
    якби ще й якість їхньої роботи відповідала такому заробітку...
  • Дарья
    Салон «Академія, щось таке знайоме, а де він знаходиться?
    Анонім reply Дарья
    С какой целью интересуемся?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:12 Без паніки: у Вінницькому районі підриватимуть кар'єр play_circle_filled 17:08 Народжений у вишиванці: богатирчик Артемчик з'явився на світ у Жмеринці photo_camera 16:11 До Дня сім'ї: як три покоління родини Сотнічуків захищають кордон України photo_camera 15:30 Два позови у судах Вінниці, один — у Києві: чому Буша просить допомоги? Від читача 13:48 Вінничани можуть вивчати польську мову на безоплатному курсі — деталі 15:04 Мотоцикл та велосипед не поділили дорогу в Браїлові. Є травмовані 14:09 Що горіло на Амосова? У Вінниці 15 рятувальників боролися з вогнем play_circle_filled photo_camera 13:13 Від червоного хрестика до «білошви». Пройдіть тест до Дня вишиванки 12:36 В аварії у селі Дяківці постраждали мати з 6-річною дитиною 12:07 Вишивають Перемогу: унікальний рушник Ободівської громади стане символом сили та надії play_circle_filled photo_camera 11:17 Збірна вінницьких важкоатлетів боротиметься за медалі на чемпіонаті України 11:08 Сьогодні — День вишиванки. Народний репортаж із соцмереж вінничан до свята photo_camera 10:25 Де поставити зубні імпланти у Вінниці? Огляд кращих стоматологій Вінниці (партнерський проєкт) 10:14 Де у Вінниці 15 травня відключили воду та світло? Перелік адрес 10:03 Більше 60 «шахедів» знищили: наслідки нічної атаки дронів по Україні 09:31 На війні загинув Руслан Лозан з Вінницьких Хуторів, який воював з 2015 року 09:00 Сьогодні одягаємо вишиванку та економимо гроші. Історія, заборони та прикмети 15 травня 08:08 Вже сьогодні: День відкритих дверей у ВНТУ – дізнайся все про вступ 2025! (Новини компаній) 21:01 На Вінниччині прикордонники виявили раритетний молитовник, написаний на івриті play_circle_filled photo_camera 20:03 На трасі зупинили п'янючого водія ВАЗ без документів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up