На Вінниччині викрили підпільний спиртзавод. Вилучили 15 тон спирту

На Вінниччині викрили підпільний спиртзавод. Вилучили 15 тон спирту

В одному з сіл Оратівського району правоохоронці викрили осіб, які незаконно налагодили виробництво підакцизних товарів, використовуючи при цьому обладнання, що забезпечує їх масове виробництво.

 

- На території колишнього дріжджового заводу, на підставі ухвали суду, проведено обшук, за результатами якого виявлено та вилучено: обладнання по виготовленню спиртовмісних рідин (бражна батарея яка складається з 7 бродильних чанів, 2 розсиропника, 4 дрожанки, ситеми комунікацій, задвижки, насосне обладнання, бражна колона, дифригматор, конденсатор, холодильник, система автоматизації), спиртовмісна рідина в кількості близько 15 тон, відеореєстратор, з виявлених спиртовмісних рідин відібрано зразки для експертного дослідження, - кажуть у прес-службі прокуратури Вінницької області.

Будь-яких дозвільних документів у власників майнового комплексу не було, що свідчить про порушення податкового законодавства, законодавства у сфері охорони навколишнього природнього середовища та охорони праці. До того ж, на виробництві незаконно працювало близько 10 осіб.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні.На Вінниччині викрили підпільний спиртзавод. Вилучили 15 тон спирту, фото №1 на сайті 20minut.uaНа Вінниччині викрили підпільний спиртзавод. Вилучили 15 тон спирту, фото №2 на сайті 20minut.ua

 
Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Марія ЛЄХОВА - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сулима Олександр
    То яке село???

keyboard_arrow_up