У Флорино чоловік кинув гранату в поліцейського. Потерпілий у лікарні
 
    
- У Бершадському районі озброєний чоловік погрожував людям.
- Під час затримання зловмисник кинув гранату у поліцейського.
- Потерпілого з травмами забрали до лікарні.
Інцидент стався 8 липня о 20 годині на залізничній станції в селі Флорино.

Там чоловік погрожував людям гранатою. На місце події прибули правоохоронці.

— Зловмисник, побачивши правоохоронців, почав тікати на околицю села, в бік лісу. Коли поліцейські наздогнали чоловіка, він кинув у їхній бік гранату. Вибуховою хвилею було травмовано начальника групи реагування патрульної поліції Василя Ткача. Із закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку поліцейський госпіталізований до неврологічного відділення районної лікарні. За словами лікарів, його стан - середнього ступеню важкості, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Зловмисника вдалося затримати. Ним виявився раніше судимий 42-річний місцевий житель.

На місці подію правоохоронці знайшли залишки гранати, важіль до запалу від гранати УЗРГМ-2 та пластид вагою близько 100 грамів.

Нині зловмисник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. З'ясовуються усі обставини інциденту.
Деталі у відео:
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
 
                             
                         
                                     
                                     
                                    
Що ти мелеш, ,,,? Собі побажай таких "пільг". Воїн диванної сотні, дивись, щоб мізинцем об тумбочку не вдарився, ато ще сам отримаєш струс мозку і потребуєш пільгового проїзду.