Ексголову сільради підозрюють у земельних махінаціях на вісім мільйонів

Ексголову сільради підозрюють у земельних махінаціях на вісім мільйонів
  • Розслідують справу проти 38-річного колишнього сільського голови з Вінниччини. За даними слідства, він незаконно передав у приватну власність 38 земельних ділянок.

Слідство встановило, що з 2015 по 2020 рік експосадовець підробляв документи, щоб передати землі сільськогосподарського призначення собі та іншим людям. Загальна площа цих ділянок становить понад 29 гектарів, а їхня вартість оцінюється у понад вісім мільйонів гривень, повідомила обласна прокуратура.

Зараз колишньому голові оголосили підозру в кількох злочинах: від зловживання службовим становищем до службового підроблення. Якщо його провину доведуть у суді, йому загрожує до шести років ув’язнення з конфіскацією майна. Розслідуванням займається Бюро економічної безпеки у Вінницькій області.

У Хмільницькому районі, нагадаємо, розкрили масштабну схему шахрайства із землею. Адвокат разом із двома посадовицями сільради незаконно заволодів земельними паями померлих людей. Справу вже передали до суду, а вартість ділянок, якими шахраї заволоділи, становить понад чотири мільйони гривень.

 

Читайте також:

Вінницький ТЦК і поліція прокоментували нічні сутички біля стадіону «Локомотив»

«Три фейкові скарги та жодних підтверджених» — у Вінницькому ТЦК прозвітували за роботу в липні

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up