Скільки коштують «блатні» автомобільні номери і як їх отримати

Скільки коштують «блатні» автомобільні номери і як їх отримати
Вінничанин Володимир Остапчук прийшов у сервісний центр МВС зняти номери з обліку, бо вирішив продати машину. Розповідає, що такий гарний номер йому допоміг придбати жінчин брат. Чоловік планує його зберегти і встановити на нове авто
  • Автомобільні VIP-номери вперше з’явились і почали користуватись особливою популярністю у 90-ті.
  • Нестандартний номер у той час можна було отримати лише по знайомству, або через хабар.
  • Запитали у сервісному центрі МВС, як зараз можна отримати «блатні» номери і скільки це коштує

На сьогодні розрізняють два види номерних знаків, які виготовляються на замовлення: індивідуальні номерні знаки та державні платні номерні знаки. Процедура оформлення у них однакова, а от ціни різняться. У будь-якому випадку вам потрібно звернутись у сервісний центр.

В Україні не може їздити дві «Анжели»

Іменні держномери може придбати собі будь-який український автовласник. Комбінація можливих букв і цифр на номері обмежується тільки фантазією замовника і правилами сервісних центрів МВС. Якщо ви надумали повісити на своє авто номер з ім’ям, або будь- якими іншим графічним символами, то спочатку його мають перевірити по базі даних на дублікати.

Відео дня

- У сервісному центрі заповнюється заява, у якій вказується бажаний номер, яка надсилається у Київ, - розповідає речник регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області Володимир Мотичко. - Якщо такого номера немає, його можна замовити. В Україні не можуть бути однакові іменні номери. Не може, наприклад, бути два авто з номером «Анжела». Також не можна замовляти номери зі словами, які містять ознаки дискримінації або нецензурну лексику.


Зразок заяви про встановлення можливості оформленні індивідуального номера, яка заповнюється в сервісних центрах МВС.


Виготовлення номерного знака обійдеться у 300 гривень за три символи. Кожен наступний символ коштуватиме ще 90 гривень. Якщо захочеться додати картинку, то один графічний елемент коштуватиме ще 500 гривень.

- Максимально на номерний знак можна помістити вісім символів. Тоді він коштуватиме 988 гривень і 70 копійок. - розповідає Володимир Мотичко. - Потрібно також враховувати, що доведеться замінити технічний паспорт, а це ще плюс 341 гривня.

Далі новий номерний знак вноситься у технічний паспорт в «особливі відмітки». Старий номерний знак також залишається закріпленим за власником.

- Власник таких номерів може змінювати їх коли захоче, - каже Володимир Мотичко. - Може зранку їздити на одних, ввечері на інших. В технічному паспорті у нього буде записано, що він має державний та індивідуальний номер.

Ще одна особливість отримання іменного номера - за ним доведеться самому поїхати у Головний сервісний центр МВС (Київ, вулиця Лук'янівська, 62). На місця такі номери не передаються.

Пакет документів, які потрібно зібрати для виготовлення іменних номерних знаків:

  • заяву про встановлення можливості оформлення індивідуального номерного знака (заповнюється в ГСЦ або ТСЦ);
  • заяву про забезпечення виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків (заповнюється в ГСЦ або ТСЦ);
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;
  • нотаріально засвідчену довіреність, оформлену в установленому порядку (для фізичних осіб у разі відсутності власника транспортного засобу);
  • довіреність, оформлену в установленому порядку (для юридичних осіб);
  • документ, що посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, посвідка на проживання особи, яка проживає в Україні, національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або документ, що його заміняє, у разі надання ID-паспорта разом надається витяг з ЄДР щодо реєстрації місця проживання);
  • засвідчену в установленому порядку копію документа, що підтверджує державну реєстрацію символіки або логотипу юридичної особи (у разі нанесення логотипа або символіки на індивідуальний номерний знак);
  • копію посвідчення члена громадської організації, підприємства, логотип якої буде нанесено на індивідуальний номерний знак (за потреби);
  • платіжний документ (квітанцію), яка засвідчує оплату адміністративної послуги та вартості виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків.

Найдорожчий державний номер коштує 20 000 гривень

Якщо ви захотіли отримати гарний номерний знак з цифрами і не хочете ніяких особливих відміток у технічному паспорті, то вам підійдуть державні платні номерні знаки. Саме серед них можна замовити номери з чотирма нулями, вісімками, сімками та іншими цифрами.

Видача таких номерних знаків регулюється наказом міністерства внутрішніх справ N 432.  Найдорожча комбінація цифр коштуватиме 20 000 гривень. Саме стільки, наприклад, коштуватимуть чотири сімки. А от чотири вісімки будуть дешевші на 10 000 гривень. Загалом розцінки у наказі виглядають так:

№ з/п

Комбінація цифр на номерному знаку

Вартість номерного знака (грн)

1.

0001 - 0005, 0007 - 0009, 5555, 7777         

20000

2.

1111

10000

 

2222

10000

 

3333

10000

 

4444

10000

 

8888

10000

 

9999

10000

3

0006, 6666

7500

4.

Дублікат одного номерного знака  

3000

- Не потрібно плутати іменні знаки з державними платними, - розповідає Володимир Мотичко. - Якщо ви хочете державний платний номер 8888 - ви його отримаєте. Вам підберуть таку комбінацію букв, яка не співпадатиме з іншими номерами. Державний знак ви замовите в будь-якому випадку.

Для отримання таких номерів у Київ їхати не доведеться, їх доставлять у місцевий сервісний центр.

За словами Володимира Мотичко з початку 2018 року вінничани замовили лише 25 іменних автомобільних номерів.

- Колись вони були дуже популярні, зараз попит на них трохи впав, - розповідає Володимир Мотичко.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • UA All

    тут заказывал znak.vn.ua сделали на месте
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:16 Про що потрібно знати, якщо у вас сезонна алергія? Розповідає професорка медичного університету 20:55 Дівчатам та жінкам не можна в церкву в штанах? Це вигадка — сказали в ПЦУ 20:05 У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024 photo_camera 19:40 Юлія Тимошенко вимагає негайної відставки Сольського з посади міністра аграполітики (Прес-служба ВО "Батьківщина") Від читача 18:08 Присвоєння звання ГЕРОЯ УКРАЇНИ посмертно Бондаренко Ігорю Вікторовичу 19:30 Дощі і пил із Сахари. Коли до Вінниці повернеться сонце? 19:09 «Чому їм можна, а нам ні?» Через незаконне будівництво у селі Прибузьке затоплює ліс photo_camera 19:03 Майже 200 тисяч гривень для ЗСУ: у Вінниці завершився благодійний шкільний марафон photo_camera 18:36 У світі відзначили День книги. Що почитати у вінницьких авторів та авторок 18:34 П’ять років позбавлення волі за розбещення дітей: суд виніс вирок чоловіку 18:30 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 18:13 Зловили ухилянта-екстремала. Він плив на надувному матраці до Молдови play_circle_filled photo_camera 17:25 Вимагав 2 тисячі доларів за нерозкриття ДТП. На Вінниччині затримали в.о. командира photo_camera 17:07 На Вінниччині підприємствам ввели обмеження використання електрики 17:02 «Реальні смертники: ми по них б’ємо, а вони все одно повзуть» — Як вчитель став військовим 16:55 Конкурс із закупівлі послуг з підготовки грантових заявок для бізнесу (Прес-служба Спілки підприємців "Стіна") 16:07 Була піна та мертва риба. Екоінспекція перевірила воду в озері «Миру» 16:00 Зубки як у казці: історія успіху клініки "ПАВЛІН" (Новини компаній) 15:10 Малюють місця сили Вінниччини. Стартував восьмий пленер «Кращий художник» 14:03 Вінницький суд виніс вирок громадянину Молдови. Він переправляв чоловіків за кордон
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up