М’ясо та ікра равликів: делікатеси Вінниччини виходять на Європу

М’ясо та ікра равликів: делікатеси Вінниччини виходять на Європу

Ферма «Еко Равлик» виготовляє делікатеси для найбільших торгових мереж України та постачає м'ясо та ікру виноградних равликів до Чехії і Франції.

Підприємство «Еко Равлик» знаходиться в селі Куманівка Козятинського району. З 2008 року займаються розведенням равликів. На той час це було перше в Україні підприємство, що займалось таким видом виробництва.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту міжнародного співробітництва Вінницької ОДА.

Зараз в сезон на фермі працює до 30 працівників.

Відео дня

М’ясо та ікра равликів: делікатеси Вінниччини виходять на Європу, фото №1 на сайті 20minut.ua

«Еко Равлик» постачає оброблене м’ясо та ікру равликів до найбільших торгівельних мереж України, а також на експорт, зокрема, до Чехії, Франції.

Попит на делікатеси зростає, тому підприємці планують побудувати новий завод та збільшити виробництво.

Як зазначає керівник департаменту Володимир Мережко, ферма з вирощування равликів може мати і певний туристичний інтерес, зокрема, з точки зору гастротуризму.

Читайте також:

Елітні гриби: Ukraїner зняли сюжет про трюфельну ферму вінничанина

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Валера
    Мы здобулы́,евромрийники-даешь Афромайдан в стране по имени Рошен
  • Пупкин Вася
    А раньше ракеты делали , самолёты, машины ......)))
    Вася reply Пупкин Вася
    Да их и сейчас делают. АН перебрался в Китай

keyboard_arrow_up