Дивіться, що з продуктів можуть собі дозволити вінничани на прожитковий мінімум

Дивіться, що з продуктів можуть собі дозволити вінничани на прожитковий мінімум

Від сьогодні в Україні починає діяти новий прожитковий мінімум. Журналісти 20minut зробили контрольну закупку, щоб подивитись, як орієнтовно може виглядати раціон вінничанина, що живе на цей мінімум один день.

В чому справа. З 1 грудня 2017 року в Україні змінюється прожитковий мінімум. Цьогоріч його загалом збільшили на 76 гривень. Для дітей до 6 років прожитковий мінімум на місяць складатиме 1492 гривні, дітям від 6 до 18 років - 1860 гривень, працездатним особам - 1762 гривні, для людей, які втратили працездатність -  1373 гривні.

Що таке прожитковий мінімум. Це вартісна оцінка споживчого кошика, що містить мінімальні набори продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг, необхідних для збереження здоров'я людини і забезпечення її життєдіяльності.

Що входить в цей мінімум. Продукти харчування, одяг, білизна, взуття, предмети загально сімейного користування, лікарські засоби, предмети санітарії та гігієни, житлово-комунальні, транспортні та побутові послуги.

Відео дня

Навіщо ці фото. Цифри цифрами, але фото продуктів, які можуть собі дозволити люди, які живуть на прожитковий мінімум, більш красномовні. На фото нижче - так орієнтовно може виглядати один харчовий день дитини віком до 6 років, віком від 6 до 18 років, працездатного вінничанина та людини, яка втратила працездатність.

Важливо: наведені нижче цифри - без врахування комунальних платежів.

 

Діти до 6 років - 49 гривні 73 копійок

Молоко - (1л) 19 грн; ячка - 1 грн 89 коп.; котлета куряча - 10 грн 40 коп; банан - 4 грн 25 коп; дитячий сирок - 10 грн 69 коп; печиво (50 гр) - 2 грн 50 коп; хліб - 1 грн.

 

Діти від 6 до 18 років - 62 гривні

Кефір (400 гр) - 11 грн 70 коп; сік (200) - 5 грн; гречка - 2 грн; сардельки (2 шт) - 18 грн; яйця (2 шт) - 4 грн 80 коп; плавлений сирок - 10 грн 50 коп; яблуко - 3 грн 50 коп; мандарин - 3 грн; хліб - 1 грн; печиво (50 гр) 2 грн 50 коп.

 

Праце­здатні особи - 58 гривень 73 копійок

Молоко (1л) - 19 грн; курка - 11 грн 33 коп; картопля - 1 грн 50 коп; гречка - 2 грн; плавлений сирок - 10 грн 50 коп; яблуко - 3 грн 50 коп; яйця (2 шт) - 4 грн 80 коп; печиво (50 гр) - 2 грн 50 коп; чай (2 п) - 1 грн 60 коп; хліб - 2 грн.

 

Особи, що втра­тили праце­здат­ність - 45 гривень 76 копійок

Кефір - 11 грн 70 коп; рис - 2 грн 76 коп; картопля - 1 грн 50 коп; котлета куряча - 10 грн 40 коп; плавлений сирок - 10 грн 50 коп; яйце (2 шт) - 4 грн 80 коп; печиво (50 гр) - 2 грн 50 коп; чай (2 п) - 1 грн 60 коп.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (18)
  • Anonymous
    Добре що представники влади не голодають. Патріоти працють працюють працюють.

    "Страна" посмотрела, какие доходы на основном месте работы получили эти чиновники.



    У Матиоса - 127 тысяч зарплаты



    Главный военный прокурор Анатолий Матиос, которому вчера президент Порошенко присвоил военное звание генерал-полковника юстиции, указал в электронном документе, что за октябрь месяц ему было начислено 127 тыс. 257 грн.



    Для сравнения - в январе его заработная плата составила - 85 тыс. 225 грн.



    У Корчак - 107 тысяч

    Зарплата Климкина также перевалила за "сотку"



    Павел Климкин, министр иностранных дел, фото: Изым Каумбаев, "Страна"



    Согласно документу, министр иностранных дел Павел Климкин за октябрь 2017 года получил 109 тыс. 630 гривен.



    Интересно, что еще в марте зарплата Климкина составляла 52 тыс. 752 грн. Получается, что его зароботок за последний год вырос более, чем в два раза.

    У Князева зарплата более 150 тысяч

    Тяжка праця - гарна зарплата.
  • Жора
    Кроме того что цены высокие ,людей еще травят плохими продуктами. Товар не продается и продавцы умудряются   разными способами  продлить товар. Начиная от того что меняют на упаковке дату, до   простого  опрыскивания химикатами овощей и фруктов чтобы не портились...

    Особенно отличился в этом бизнесмен Коробкин со своим  новым подземным базаром Мио или кинотеатр Мир, это не столь важно. Цены на аренду на столко высокие в подземном базаре, что нормальные продавцы не могут туда попасть.

    Сейчас торгуют те кто имеет по городу еще разные точки  продажи, и они просто  покрывают с других  мест аренду  , из-за того что в подземном базаре ничего не продается. Раз не продается , то они долго держат товар на продаже, а это продукты, и они портятся. Продавцы барыги все равно продают. Особенно  был удивлен как там продают мясо и рыбу, ну воняет и смердит.... А они  продают. Про колбасы вообще  кино одно, уже по внешнему виду видно что  товар испорчен...

    То продавцы  а точнее хозяева, просто ждут, они думают главное занять места, а потом пойдет торговля.... И потом уже не будет свободных мест.))))))

    хахахахахахах Да если сейчас  народ на Вишенке не ходит в подземный базар, он и потом не пойдет.....  Товар который воняет гавном как сейчас продают, так и потом будут продавать.....

    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    ps/ Сейчас на Вишенке про базар подземный  в кинотеатре МИР  говорят так  ЦЕНЫ КОСМОС И ТОВАР ГАВНО



    хахахахахахахахахах и еще раз ха)
  • Жора
    Нужно вещи называть своими именами, у нас цены на продукты на уровне европейских. А зарплата самая низкая в мире.  Когда при Яныке бакс был 8 грн то уровень жизни был намного выше. Но одни бандиты сменили других бандитов. А точнее  майдауны сделали гос переворот и подняли курс бакса до 27 грн.  Это еще не дно, будет намного ниже... Скачем  дальше). Майдауны говорили что после того как скинут Яныка будут европейские зарплаты, глянте на карту и сравните. Даже молдоване имеют больше зарплату.Гондурас и Сомали  отдыхают и курят в сторонке)))))



    хахаахахахахахахахах и еще раз ха)
  • Кристина Белошкурская
    А якщо людина втратила працездатність та отримує пенсію по інвалідності у розмірі 1373грн (це інвалідність 1А групи), з них на 1000 грн потрібно купити памперси, от як такі люди можуть прожити на цю мінімальну пенсію, якщо їм навіть не хватає їхньої пенсії себе прокормити і за комунальні заплатити, ліки купити. Як таким людям жити в цій країні?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Тут творилась історія: сторінки минулого Гонтівки 20:07 Весна — сезон загострення астми. Чому хвороба завдає шкоди дитячому організму і як з цим боротись 19:46 Вихідні не для пікніка: на Вінниччині обіцяють холод та дощ 18:44 Пʼять порад від лікаря, як обрати сонцезахисні окуляри для дітей Від читача 14:59 Регіональний форум «10 років. Пробація – майбутнє зараз» у Вінниці 18:18 Субсидія на оренду житла для переселенців: як працює новий механізм допомоги 18:15 Гурт ТІК святкуватиме 20-річчя у Вінниці великим концертом просто неба 17:05 В Томашпільській громаді врятували підлітка, який замерзав у полі на шляху додому play_circle_filled 16:12 На Хмельницькому шосе зіткнулися Volkswagen та Nissan. ВІДЕО play_circle_filled 15:35 Де купити квіти до Дня матері: кращі локації, контакти та швидка доставка (парнерський проєкт) 15:14 Схема на 150 мільйонів: як «свої» вигравали тендери, а готівку ділили 14:10 У Вінниці майже кожен другий багатоквартирний будинок має ОСББ 13:16 Екологи через суд стягнули 22 тисячі за незаконний видобуток пісковику 12:40 Ідеальні подарунки до Дня матері: СПА-розкіш, елегантна білизна та здоров'я (партнерський проєкт) 12:08 Нетверезий водій на Mercedes намагався «вирішити питання» за 20 тисяч гривень 11:10 На Вінниччині відкрили Алеї пам’яті на честь загиблих воїнів «Червоної Калини» 10:18 На вулиці Василя Барки через коротке замикання загорівся будинок: пожежі на Вінниччині за добу 09:42 Де у Вінниці 9 травня вимкнуть воду та світло: перелік адрес 09:02 Суд відправив під варту чоловіка за смертельну ДТП у Гайсинському районі 08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up