«Датагруп» – національний оператор зв’язку для бізнесу та дому (Новини компаній)

Для нас немає неможливого у питаннях організації доступу до інтернету, телефонії та телебачення, відеоконференцій та відеонагляду, супутникового зв’язку та хмарних рішень.

«Датагруп» – національний оператор зв’язку для бізнесу та дому (Новини компаній)

Інтернет

Компанія "Датагруп" пропонує підключення до мережі інтернет з використанням наземних, бездротових та супутникових каналів. Забезпечена висока швидкість доступу, надійність і стабільність даної послуги. Наші фахівці індивідуально працюють над кожним запитом щодо надання послуг інтернет-доступу. Враховуються всі побажання та вимоги клієнта.

Можливості, які отримує абонент:

 • доступ до мережі інтернет за межами великих населених пунктів, де немає локальних провайдерів
 • мережа по усій Україні
 • власна "остання миля"
 • гарантія якості послуги
 • технічна підтримка 24/7/365

Основні послуги інтернет:

 • широкосмуговий доступ до мережі інтернет з використанням технологій Ethernet, ADSL
 • бездротовий доступ та супутниковий доступ до мережі інтернет.

Додаткові послуги інтернет:

 • доступ до фінансових інформаційних послуг
 • надання статичних IP-адрес
 • реєстрація доменних імен
 • захист від DDoS-атак
 • реєстрація та підтримка PI і AS

Телефонія

Фіксована телефонія – забезпечення офісу високоякісним зв’язком. Підключення традиційної фіксованої телефонії відбувається по цифровим або аналоговим каналам на базі власних магістральних та первинних мереж. Наші клієнти отримують послуги телефонії найвищої якості.

Перелік наших послуг:

 • аналогова телефонна лінія
 • TDM-телефонія
 • IP-телефонія
 • телефонія на базі SIP-протоколу
 • віртуальний колл-центр
 • послуга 0-900
 • послуга 0-800
 • оренда віртуального холу для аудіоконференцій
 • контакт-центр за запитом

Телефонія для офісу: ISDN
ISDN – телекомунікаційне рішення, що найчастіше застосовується для підключення офісної АТС до національної телефонної мережі загального користування.​

ISDN – рішення, яке забезпечить проведення телефонних переговорів з максимальною якістю та надійністю зв’язку, а також організацію власного контакт-центру.

Телефонія для офісу: SIP-TRUNK
SIP-TRUNK – найсучасніше рішення для розгортання офісної телефонії, яке може бути адаптовано для компанії будь-якого масштабу. Ідеальне рішення для компаній, які мають більше одного офісу або часто змінюють місце розташування.

Можливості збереження номера в межах міста та гнучке нарощування кількості ліній сприятимуть максимально швидкому реагуванню бізнесу на зміни ринку та підвищенню ефективності роботи компанії.

Телефонія для офісу:
Віртуальна АТС
– сучасне рішення від "Датагруп", яке заощаджує кошти юридичним особам та є повною заміною фізичної офісної АТС.​

Зміст послуги полягає у використанні технологій ІР-телефонії з багатоканальною нумерацією без необхідності придбання та встановлення додаткового обладнання.

Номер 0-800
Загальнонаціональна лінія безкоштовного зв’язку усією Україною, на яку абоненти можуть безкоштовно здійснювати дзвінки незалежно від їх мобільних операторів або територіальної приналежності в межах України. Кожний дзвінок на номер 0-800 переадресовується на номер, вказаний замовником послуги.

Оптимальне рішення для компаній, які прагнуть бути ближче до своїх клієнтів, активно просувають нові продукти на ринок, планують розгортання національної мережі підтримки абонентів, проведення масштабних маркетингових акцій, організацію опитувань або планують підвищити лояльність.

Передача даних
Послуга є комплексним рішенням для бізнесу. Вона корисна тим клієнтам, у яких є регіональні офіси, філіали та віддалені склади. Вони можуть бути розміщені як в Україні, так і за кордоном.

"Датагруп" організовує єдину корпоративну мережу фіксованого зв’язку з гарантованими параметрами якості послуги – ми пропонуємо багаторівневу Угоду про якість обслуговування (Service Level Agreement, SLA). У ній зазначені основні характеристики каналів, описані процедури цілодобового моніторингу і визначений рівень доступності послуг.

Office 365
Віддалена робота з доступом до робочих файлів та повідомлень електронної пошти з будь-якого девайсу.

Можливості, які надає послуга

 • використання продуктів з будь-якого девайса та у будь-якій місцевості, де є інтернет
 • гнучка система оплати лише за ті продукти Office 365, якими Ви користуєтеся
 • легка зміна кількості користувачів
 • безпека та збереження Вашої інформації 
 • регулярне оновлення ПО
 • стабільна робота сервісів протягом 99,95% часу

Інтерактивне телебачення

Цікаві розваги на будь-який смак – примноження лояльності Ваших гостей та відвідувачів. Ми пропонуємо нове сучасне інтерактивне телебачення з правом трансляції телепередач у громадських місцях – барах, кафе, ресторанах, готелях та офісах (HoReCa).

Можливість підключити до кількасот екранів, знижки та вигідні умови щодо надання обладнання, гнучке ціноутворення – все, щоб допомогти нашим абонентам будувати свій бізнес безпечно та ефективно, приносити задоволення і радість своїм клієнтам.


Запрошуємо до співпраці!

Контакти:
Вул.Стельмаха, 43А, (0432)50-90-01, (0432)65 92 88
Вул.Зодчих, 8 (0432)50 90 10
Служба технічної підтримки: 0 800 21 00 00

12:14 Вінничанин не пропустив “швидку”. За це отримав постанову та штраф 11:21 Зона відчуження сьогодні: вінничанин відзняв Прип'ять з висоти пташиного польоту play_circle_filled 11:21 Фото дня: Грізних вінницьких синичок підгодовують котами photo_camera 11:08 За добу в області горіло три авто. Вогонь з одного перекинувся на житловий будинок photo_camera 10:15 Вінниця 25 квітня: пожежа на АЗС та у приватному будинку play_circle_filled photo_camera 09:35 Втретє за кермом напідпитку: вінничанин сплатить понад 40 тисяч штрафу 09:01 Незрячий вінничанин опанував професію масажиста і робить неймовірні масажі (Новини компаній) 09:00 Курс валют у Вінниці на сьогодні, 26 квітня 2018 року photo_camera 08:00 Без світла дев'ять годин. Кого цього дня торкнеться планове відключення 07:30 Яку погоду чекати вінничанам 26 квітня. Прогноз photo_camera 23:00 На виїзді з Вінниці загорілася вантажівка, що стояла на заправці play_circle_filled photo_camera 21:40 «Битву факультетів» у ВДПУ виграла команда факультету фізвиховання 21:07 Міс торговельно-економічного коледжу змайструвала сукню із дисків, а віце-міс – із грошей
photo_camera

У Вінниці завантажили чотири автомобілі продуктами, речами та ліками. Все це волонтери повезли нашим захисникам на схід України.

photo_camera

Вінничанин Олександр каже, що одну із вулиць зруйнували комунальники. Зазначає, що дорогу років 10 не ремонтували та просить...

19 квітня у Київському інституті бізнесу і технологій (КІБіТ) відбувся “День відкритих дверей”. Зустріч з майбутніми студентами...

play_circle_filled

У Вінниці на наступному тижні проходитиме XIII Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало». Учасниками...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up