Вихідні у Вінниці: непритомна на об'їзній та рейди водного патруля

Ситуаційний центр розповів про події, які сталися у місті минулими вихідними. Серед них, факт людської байдужості.
Так, днями на Немирівському шосе камери відеонагляду зафіксували ДТП за участю автомобіля «ВАЗ» та «Пежо». На щастя, люди не постраждали. На місце події приїжджали медики та правоохоронці.
Також у сюжеті Ситуаційний центр розповів про роботу водного патруля. Так, за вихідні ними було складено два протоколи: за статтею 116 пункт 3 та 117 КУпАП.
— Під час рейду був виявлений плавзасіб у якого були відсутні документи та один не укомплектований рятувальними засобами, — зазначають у відео.
Тим часом, 11 серпня, перед мостом на трасі Стрий-Кропивницький-Знам'янка виповзла жінка років 50. Посеред дороги жінка втратила свідомість. Машини довгий час не зупинялися, а просто об'їжджали лежачу на асфальті жінку. На щастя, знайшлися небайдужі, які їй допомогли.
Детально про ці події у наступному відео:
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Елена БеляеваЭто воспитание и ментолитет нашего украинского народа моя хата скраю и я иду дали .
-
Мария ЦюньОце дожилися ,на що перейшов світ.
-
Максне останавливаются потому что время такое. в 90% случаев это либо пьяное в дым чучело либо развод, выйдешь, тебе по бошке сзади дадут и приветик.
-
Таня МудракЛюди ви чево,давайте не будемо байдужим,адже на мисци цией жинки може бути будь хто!!!