Сьогодні, 4 вересня, о 19:40 на вулиці Зодчих сталося ДТП за участю BMW X5 та мотоцикла. Інспектор поліції, який працював на місці події, говорить, що виїжджаючи з двору, водій позашляховика не надав перевагу у русі мотоциклісту, через що і сталося зіткнення. На місце аварії прибули медики, але їм залишилось лише констатувати смерть мотоцикліста.
– Водій BMW виїжджав з двору і не поступився дорогою мотоциклісту. Можливо не побачив його, – каже молодший лейтенант патрульної поліції Ігор Кременєв. –Мотоцикліст в'їхав у ліву частину автомобіля та внаслідок отриманих травм загинув на місці.
Слідчі кажуть, що відкрито кримінальне провадження за ч. 2. ст. 286 ККУ:
Якщо ви стали свідком цього ДТП, маєте відео / фото або іншу інформацію, то просимо повідомити на зазначену нижче пошту. Збереження анонімності гарантовано: Nikita.panasenko95@gmail.com
Нагадаємо, що в 2011 році, недалеко від того ж місця, водій на Hyundai Tucson насмерть збив трьох людей.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
№ 1 від 13 січня 2021
Читати номер
Serg Name
Олексій reply Serg Name
Олександр Плахотнюк
Игорь Краб reply Олександр Плахотнюк
Vitaly Povar
Ирина Бойчук
Олексій reply Ирина Бойчук
Ирина Бойчук reply Олексій