Смертельна ДТП на перехресті з Келецькою: водій вантажівки переїхав жінку

Смертельна ДТП на перехресті з Келецькою: водій вантажівки переїхав жінку

Сьогодні, 19 лютого 2019 року, у Вінниці сталася аварія за участю пішохода. На жаль, жінка потрапила під колеса вантажівки та не вижила.

Наш читач повідомив про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася на перехресті вулиць Келецька та Данила Галицького.

— Близько 19:45 фура скоїла наїзд на літню жінку. Від отриманих травм бабуся загинула на місці, — розповідає чоловік.

Смертельна ДТП на перехресті з Келецькою: водій вантажівки переїхав жінку, фото №1 на сайті 20minut.ua

За його словами, пенсіонерка переходила дорогу безпосередньо перед кабіною вантажівки.

— У "сліпий" зоні водій її фізично не міг бачити, — уточнює свідок аварії.

Відомо, що при жінці не було документів та її особа не встановлена.

На місце приїхала слідчо-оперативна група поліції. Тривають слідчі дії та проводяться першочергові експертизи. 

За попередньою інформацією поліції, 40-річнйи водій, житель Вінниці, керуючи автомобілем «Рено Магнум» з напівпричепом, допустив наїзд на пішохода.

— 77-річна вінничанка перетинала проїзну частину дороги по пішохідному переходу на зелений сигнал світлофора. На жаль, від отриманих ушкоджень жінка померла на місці, — розказує прес-офіцер відділу комунікації ГУ Нацполіції області Ірина Добровольська.

Смертельна ДТП на перехресті з Келецькою: водій вантажівки переїхав жінку, фото №2 на сайті 20minut.ua

Автомобіль поміщений на арештмайданчик.

Смертельна ДТП на перехресті з Келецькою: водій вантажівки переїхав жінку, фото №3 на сайті 20minut.ua

Водія вантажівки затримано в процесуальному порядку. Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про оголошення йому про  підозру.

Смертельна ДТП на перехресті з Келецькою: водій вантажівки переїхав жінку, фото №4 на сайті 20minut.ua

 За даним фактом відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 286 ККУ.

Читайте також:

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up