Розтрощені автівки та травмовані. У Вінницькому районі «лоб у лоб» зійшлися дві машини

Розтрощені автівки та травмовані. У Вінницькому районі «лоб у лоб» зійшлися дві машини
  • Зіткнення було дуже сильне. Передні частини автівок перетворилися у металобрухт. Не обійшлося без потерпілих.

Аварія сталась 19 вересня близько 01.40 у селі Дяківці Вінницького району. Про неї розповіли у відділі комунікацій поліції вінницької області.

— 25-річний водій «ВАЗу», не врахувавши дорожньої обстановки, не впорався з керуванням транспортного засобу, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з іномаркою Subaru, — йдеться у повідомленні поліції. 

Під час зіткнення травми отримало двоє людей: водій «ВАЗу» та 43-річна пасажирка Subaru. Обоє потерпілих у лікарні.

За даним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Триває слідство.

 

Читайте також:

В Україні 2265 нових COVID-заражень. Яка ситуація на Вінниччині

Сьогодні вітаємо Євгена та Андрія. Історія та прикмети 20 вересня

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Марія ЛЄХОВА - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олег Каськов
    Взагалі-то,Дяківці-це Літинський район.
    Олег Каськов reply Олег Каськов
    Євген Вельгус до -! https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%8F%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%86%D1%96_(%D0%9B%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD)
    Євген Вельгус reply Олег Каськов
    Олег Каськов https://www.vinnitsa.info/f/images/2020/06/06/75253/5edb386ad19f7.jpg

keyboard_arrow_up