«Краще на дві хвилини довше, ніж на два метри глибше». Піймали п’ять десятків пішоходів, які перебігали дорогу

«Краще на дві хвилини довше, ніж на два метри глибше». Піймали п’ять десятків пішоходів, які перебігали дорогу
  • Менше двох тижнів тому патрульні влаштували рейд на пішоходів, які перебігають дорогу у неналежному місці. Зловили десятьох «штрафників»;
  • Новину про це транслювали чи не всі вінницькі ЗМІ. Але людей ані рейди, ані нагадування, ані численні аварії не вчать переходити дорогу за правилами;
  • Протягом кількох годин журналіст 20minut.ua гуляв містом з камерою та знімав вінничан, які переходили, а часто — перебігали, дорогу, нехтуючи правилами та безпекою.

За кілька метрів від «зебри», з маленькою дитиною, з телефоном біля вуха, не лякаюсь авто, які летять широкою дорогою — аби тільки скоріше дістатися протилежного краю дороги.

14-го листопада патрульні поліцейські провели кілька профілактичних бесід з пішоходами, які перебігали дорогу у невстановлених місцях. Та винесли порушникам попередження.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Ford у Вінниці на Automoto.ua.

«На зауваження патрульних люди реагували по-різному. Одні пояснювали своє порушення надмірним поспіхом, другі обіцяли більше їх не повторювати, а треті взагалі не вбачали проблеми в переході дороги у невстановлених місцях. Всього за вчорашній день однією ротою було складено 10 адмінматеріалів на пішоходів-порушників», — розповідали у прес-службі поліції.

Відео дня

Та хіба налякають якісь попередження тих, хто не боїться ризикувати життям, мало не кидаючись під колеса машин? І часто люди не добігають на ту сторону вулиці.

Пригадайте, кілька днів тому біля ресторану «Шахерезада», що на Київській, водій «Форду» на смерть збив чоловіка, який переходив дорогу нехтуючи правилами.

У липні біля «Епіцентру» водій збив насмерть двох пішоходів та втік. Був п’яний. А двоє людей перебігали дорогу.

На початку листопада під колеса Mercedes та Renault потрапили двоє людей.

Читайте також:

Сьогодні журналіст 20minut.ua гуляв містом з камерою та знімав на відео вінничан, які переходили, а часто — перебігали, дорогу, нехтуючи правилами та безпекою:

 

Якщо б патрульні оштрафували тільки тих порушників, яких ми встигли побачити протягом кількох годин, бюджет би отримав 2550 гривень. Це 50 «штрафників». Відповідно до статті 127 КУпАП, перехід вулиці у неналежному місці тягне за собою попередження або штраф у розмірі 51-ї гривні.

У кінці ролика вінничани пояснюють, чому потрібно дотримуватися правил дорожнього руху. «Краще на дві хвилини довше, ніж на два метри глибше», — сказав чоловік, який щойно перейшов дорогу на зелене світло.

Багато людей не вважають порушенням, коли вони перебігають перехрестя навскіс, при цьому усі світлофори показують зелене світло. Таку ситуацію часто можна спостерігати на перехресті проспекту Юності та вулиці Келецької. Запитали про це експерта.

Володимир Черкас,
очільник громадської організації «Комітет безпеки руху»

— Зоною дії пішоходного переходу є дорожня розмітка, так звана «зебра», яка з обох сторін з’єднується дорожніми знаками, що позначають пішохідний перехід. Таким чином, якщо людина не їде по переходу, а біжить через усе перехрестя — вона порушує правила дорожнього руху. Так, може статися аварія.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Валерка
    Біля Дастора люди переходять по діагоналі на зелений колір)))
  • Роман Смишный
    В багатьох країнах на пехрестях роблять ще й діагональну зебру, щоб люди не порушували, перебігаючи перехрестя навскіс, а йшли по встановленому пішоходному переходу по діагоналі перехрестя. Але про це чомусь нашим "експертам" не відомо.
  • Oleksandr Stoliarov
    На 600-річчя дуже спірно. 2 смуги і там де розмітка пунктиром і немає в видимості перехрестя, то можна переходити.

    А взагалі стаття - вброс. Замість того, щоб показати, як правильно переходити, журналіст тупо накинув на гвинти. Всі і так знають, що є люди, які переходять не у встановленому місці.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:07 У Вінниці пройшов ретрит для військових, де допомагали відновити ментальне здоров'я 18:04 Гурт ТІК запалив на фестивалі у Польщі! Хіт «кацапи» всі гучно співали в годині їзди від калінінграду photo_camera 18:02 Троє вінницьких захисників повернулися з полону: зворушливі зустрічі на рідній землі photo_camera 17:07 Екстремальні «покатушки»: водія BMW оштрафували за катання з пасажирами на вікнах Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 16:04 Мільйонні махінації на ремонті доріг: прокуратура вимагає повернути кошти до бюджету 15:41 У Вінницькій та ще восьми областях викрили мільйонні хабарні схеми photo_camera 15:10 «Купують менше, рахують кожну гривню»: сезонні овочі та фрукти у Вінниці дорожчають 14:41 Вінничан запрошують долучитися до обговорення майбутнього «Території SUN» 14:30 Два несподіваних спосіби наповнитись енергією — без кави і без тренажерки (Новини компаній) 13:48 Як змінився ринок житла у Вінниці та сусідніх регіонах: цифри вас здивують 13:06 У Літинських Хуторах загинув 65-річний велосипедист: його збив автомобіль 12:19 Де відбулися найзапекліші бої та скільки ворога знищили? Дані з фронту photo_camera 11:50 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 11:08 У Гнівані 10-річна дівчинка постраждала в ДТП за участі легковика та КамАЗа photo_camera 10:12 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 9 липня 09:28 Чоловік з Ямполя обіцяв переправити через кордон, але потрапив під домашній арешт 08:22 Понад 200 ракет та дронів одночасно. Вінниччина пережила шість годин повітряної тривоги 08:14 Вітаємо Михайла та Федора. Свято, іменини, заборони та прикмети 9 липня 21:01 П'яний вінничанин на Volkswagen «літав» Немирівським шосе
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up