На Центральному мосту ДТП. Місто поринуло у затор (ОНОВЛЕНО)

На Центральному мосту ДТП. Місто поринуло у затор (ОНОВЛЕНО)
Головне фото: з фейсбук Віктора Перлова. Фото у тексті 20minut:Валерий Чудновский

Нині центральні вулиці міста у заторі. За попередніми даними, до цього призвело ДТП на Центральному мосту.

Від Будинку офіцерів до Центру стоять трамваї.

Затор на Коцюбинського величезний. Люди стоять від Петроцентру до Центрального мосту. Стоять через затор на Коцюбинського, і Київська, і Брацлавська. Десятки машин в корках перед перехрестям. Трамваї не їдуть і в зворотньому напрямку.

Відео дня

Затор з Центру в бік вокзалу.

Тим часом, на Центральному мосту аварія. Зіткнулося чотири автівки.

Очевидці аварію кажуть, що постраждалих немає.

Учасники ДТП на місці з поліцією. Триває встановлення причин ДТП.

Одну з машин викинуло від удару на колії, тому трамваї не їдуть. Поліцейські на місці регулюють рух вручну.

ОНОВЛЕНО.

Аварія сталася близько 8:15 7 листопада. Зіштовхнулись чотири автомобілі: Opel, Audi Q7, Ford Mondeo і Audi. Постраждалих у ДТП немає.

У поліції нам розповіли, що водій автомобіля Opel вирішив розвернутись на мосту. Під час розвороту авто зіштовхнулося з Audi, а та виїхала на зустрічну смугу і зачепила Audi Q7 та Ford Mondeo.

— На водія Opel складають протокол за статтею 124 КУпАП та постанову за розворот на мосту, адже це заборонено ПДР, — розповіла прес-секретар Патрульної поліції Тетяна Плахотнюк.

фотогалерея: ДКВ-ДТП Затори Вінниця

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (44)
  • Оля
    тей таке
  • Таня
    жах
  • Evgeny Mogulko
    Opel wins

    FATALITY

    👿👿👿
  • Max Zhuk
    Одного достатньо щоб паралізувати рух у всьому місті. Можливо пора нашим у міській раді зайнятись дорогами.
    Рома reply Max Zhuk
    Вірніше - звільненням доріг від автомобілів
    Natasha Makarova reply Рома
    точнее нормальным ее проэктированием и корректированием, правильной установкой знаков и учетом реальных потребностей города, а не впариванием сказок Андерсена про "срочно все в консервную банку" и "островки спасают на узкой дороге по одной полосе в каждую сторону"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вінницька область очолила рейтинг регіонів за кількістю антикорупційних вироків 20:04 У Северинівській лікарні відкриють одне з перших в Україні сучасних відділень онкореабілітації 19:19 Обіцяють гроші — крадуть ваші дані: як працює фішинг і чому це небезпечно 19:06 На Вінниччині виписали понад 1600 штрафів за перевантаження фур, та загалом порушень меншає Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 18:22 «Мамо, не звинувачуй себе»: як у Буші загоюють серця після втрати синів на війні 18:05 Трояндовий рай у Великій Кісниці: родина Гуровських вирощує понад десять тисяч квітів photo_camera 17:32 Суд скасував генплан, але Агрономічна сільрада хоче дорогу: що відбувається на провулку Весняному? play_circle_filled photo_camera 17:04 Вінничанин отримав десять років ув'язнення за проросійські дописи в соцмережах 16:15 У Вінниці об’єдналися дві відомі автошколи — тепер це «Водій Плюс» (Новини компаній) 15:58 Судитимуть за «смердючий бізнес»: керівника вінницької філії «Укрветсанзаводу» звинувачують в екозлочині 15:49 Сотки за мільйони: де у Вінниці продають комунальну землю? 15:10 Калинівська громада отримала трофейний російський дрон від військових photo_camera 13:42 «Казав, що після війни буде частіше приїжджати у Могилівку»: попрощалися з льотчиком F-16 Максимом Устименком 13:38 Підсумки НМТ: на Вінниччині 84 школярі отримали максимальні 200 балів 13:17 Хочеш більше енергії? Сходи на йогу або стретчинг (Новини компаній) 12:38 На Келецькій побили 15-річного хлопця 12:02 Дві вінничанки готували страшний теракт проти Сил оборони — їх судитимуть 10:48 П’яний з ножем налякав людей на вінницькому ринку 10:12 У Серебринцях відкрили Алею Слави на честь земляків-героїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up