На Келецькій Lexus збив двох пішоходів. Перші подробиці

На перехресті вулиць Келецька-Миколайчука, що неподалік Урожаю, чорний Lexus збив двох пішоходів.
На місці аварії працюють медики і поліція.
Lexus, стоїть біля узбіччя на аварійці. Поруч медики в кареті швидкої надають допомогу людям, яких збили. Вони живі, але у важкому стані, — розповів журналістам 20хвилин свідок аварії.
Подробиці аварії читайте згодом.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Читач68я б йому не дав би права на осла систи не те що на лексус.нехай сяде на бутилку .раз такый вумный.Сергей Булка reply Читач68Там жінка водійЧитач68 reply Сергей Булкау нас равноправие .ми не в ирани живем. у нас и баба може бути мужыком и наоборот...а там мужики ходят в платях а бабы за них працюють. а мужики лежать курять опиум и моляться алашци.и собирають шахидив. от таки там пиорасы живутьNext reply Сергей БулкаЖінка - може бути тільки пасажиром.
-
NextУ нас деякі наїздники, особливо ті що на Лексусах, вважають себе господарями життя.Сергей reply NextНа параше скоро там будет жизнь на зоне !