На Келецькій BMW знесло огорожу. Водій автівки був «під кайфом»

На Келецькій BMW знесло огорожу. Водій автівки був «під кайфом»
  • На керманича легковика склали три протоколи: за керування авто у нетверезому стані, порушення ПДР та пошкодження елементу благоустрою.

Подія сталася днями на перехресті вулиць Келецька та Барське шосе. Про це у фейсбук пише Муніципальна варта міста.

У повідомленні зазначають, що автомобіль BMW наїхав на декоративну огорожу, у результаті чого вона була пошкоджена.

Відео дня

Патрульні помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння і це підтвердили аналізи.

— Водій за присутності двох свідків пройшов огляд на стан наркотичного сп'яніння відповідно до встановленого законом порядку у лікаря нарколога, — йдеться у повідомленні. — Результат виявився позитивний. На водія патрульні склали протокол за статтями 124 та 130 КУпАП.

Окремо, працівники Муніципальної варти склали на керманича протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152.

 

Читайте також:

Поки відпочивав — ударила ножем. Жительку Томашпільського району підозрюють у вбивстві

Убив заради недійсних грошей: вінничанин проведе за ґратами 15 років

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Торон Туй
    Если бы кто-нибудь в The Toronto Star написал, что "Водій автівки був «під кайфом», то это был бы его последний репортаж. Но это невозможно по той простой причине, что такой афтар был бы отсеян еще на первом этапе проверки профпригодности.
  • Долой выдуманные запреты
    Как всегда откупится.  Как вы не понимаете те кто оказывает таких мразей , собьёт такое чм0 в следующий раз вашего ребенка , тогда может опомнитесь , но будет поздно! Такие твари которые себе позволили за рулём такое раз , позволят ещё не один раз.
    Долой выдуманные запреты reply Долой выдуманные запреты
    Отмазывает***
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:25 «Нива» запрошує вболівальників на останній контрольний матч перед стартом чемпіонату 21:00 Півні, олені і риба-Христа — як зупинки Поділля зберегли українську душу photo_camera 20:02 Земельна афера на чотири мільйони: землю померлих привласнювали за фальшивими заповітами 19:54 Творчий колектив із Вінниці влаштував концерт в оздоровчому таборі «ЯМаріуполь. Родина» photo_camera Від читача 18:25 Збір у Покровськ 19:19 До 3000 доларів: де поблизу Вінниці недорого продають земельні ділянки під забудову 19:05 У Вінниці розпочав роботу центр психічного здоров’я «Відновлення» 18:34 Магігранд, Мегамолл і Sky Park: кому належать найбільші ТЦ Вінниці 17:56 З могили захисника Олександра Пацалова у Кирнасівці викрали шеврони 17:55 «Поверніть хоч кісточки сина, щоб можна поховати»: чому батько військового викликав поліцію до прокуратури 17:03 Повернули землі під водосховищем Гайсинської громади вартістю понад п'ять мільйонів 16:07 Виніс понад 19 тисяч гривень із кіоску: на проспекті Коцюбинського затримали 19-річного злодія 14:52 Митники викрили іноземця, який намагався вивезти рідкісні монети XVIII століття 14:00 Шале для поколінь: надійний дім, який служитиме десятиліттями (новини компаній) 13:47 «Вінницяоблводоканал» планують передати місту: статутний капітал збільшать до 354 мільйонів 13:02 У Вінниці заарештували «бізнесмена», який працював на російські спецслужби 12:32 В Україні на одного новонародженого припадає троє померлих. Яка ситуація на Вінниччині? 11:56 На Замковій гасили пожежу через недопалок. Врятували 62-річного чоловіка play_circle_filled 11:35 «Служив» із дому: депутата Вінницької облради судитимуть за подвійне ухилення та 400 тисяч гривень «липової» зарплати 10:53 У Гайсині горіла військова машина, є постраждалий play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up