ДТП сталася на перехресті Хмельницького шосе та вулиці 600-річчя в п’ятницю, 23 березня, близько 19 години.
– ДТП за участі автомобіля «Hyundai» та трамвая. В результаті зіткнення потерпіла семирічна дитина, яка була в трамваї. Коли патрульні прибули на місце події, вони побачили у водія автівки ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловіка доставили до наркодиспансеру та це підтвердилось, – розказала журналістці «20 хвилин» прес-офіцер «Патрульної поліції Вінниці» Тетяна Фіщук.
На водія склали адмінпротокол за 130 статтею.
– Оскільки ДТП з потерпілими на місце викликали слідчо-оперативну групу, яка займається подальшими обставинами справи, – зазначає ФІщук.
До нас в редакцію зателефонував свідок, яким попросив не вказувати його особу. Чоловік повідомив, що за кермом «Hyundai» перебував майор Збройних Сил України.
В поліції цю інформацію не спростували, але й не підтвердили.
Дивіться фото з місця ДТП:
«Попередньо встановлено, що 43-річний водій іномарки порушивши правила дорожнього руху, допустив зіткнення з трамваєм, який рухався у попутному напрямку. Оглядаючи автомобіль «Hyundai» слідчі виявили в салоні ніж, пістолет та 8 пакетиків з білою порошкоподібною речовиною, зовні схожою на амфетамін», – повідомляють у відділі комунікації вінницької обласної поліції.
Пояснити походження вилученого чоловік не зміг.
Дивіться фото, що знайшли правоохоронці в салоні іномарки:
Слідчими відкриті провадження відразу за трьома статтями Кримінального кодексу України:
За такі злочини чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі.
Нагадаємо, водія під дією наркотиків зупинили біля Літина. Чотири роки в'язниці загрожує жителю Хмільника за спробу підкупу патрульних поліцейських.
Читайте також:
На Замостянській зійшов з колій трамвай. Рух швидко відновили
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 19 від 7 травня 2025
Читати номер
Заценил слово от журнилиста.