Зіткнення вантажівки та ВАЗу біля Вороновиці: рятувальники вирізали тіло водія

Зіткнення вантажівки та ВАЗу біля Вороновиці: рятувальники вирізали тіло водія

Вчора, 21 липня 2019 року, у Вінницькому районі сталася моторошна аварія. Рятувальники деблокували загиблого чоловіка.

—  О 22:07до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автодорозі поблизу селища Вороновиця сталася дорожньо-транспортна пригода, — розповідають рятувальники.

За їх словами, на місці бійці ДСНС встановили, що відбулося зіткнення автомобіля ВАЗ 21099 із вантажівкою MAN. На жаль, внаслідок ДТП загинув 70-річний водій автомобіля ВАЗ.

—  Бійці ДСНС за допомогою аварійно-рятувального обладнання деблокували загиблого чоловіка. До проведення зазначених робіт від ДСНС залучалося п’ять чоловік особового складу та одна одиниця спецтехніки, — зазначають у прес-службі.

Відео дня

За попередньою інформацією поліції, 31-річний водій вантажівки, житель с.Уланів Хмільницького району, здійснюючи маневр розвороту, допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ, що рухався в попутному напрямку.  

— Легковик в’їхав у задню частину напівпричепа вантажівка. Поліцією призначено ряд експертиз, після проведення яких буде встановлена остаточна причина аварії, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За  фактом  автопригоди відкрито кримінальне провадження  за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України. За порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого, передбачене покарання до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Дивіться фото з місця аварії:

Зіткнення вантажівки та ВАЗу біля Вороновиці: рятувальники вирізали тіло водія, фото №1 на сайті 20minut.ua

Зіткнення вантажівки та ВАЗу біля Вороновиці: рятувальники вирізали тіло водія, фото №2 на сайті 20minut.ua

Зіткнення вантажівки та ВАЗу біля Вороновиці: рятувальники вирізали тіло водія, фото №3 на сайті 20minut.ua

Нагадаємо, біля Вінниці змінили схеми дорожнього руху.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (42)
  • Аліса Павленко
    Це повний жах!! Ми з моєю командою проїджали через цю аварію,це було 23:02,машина була а вантажівки не було,приїхало на це місце 2 машини поліції та одна швидка медична допомога,було декілька свідків яким треба було надати допомогу Це просто ЖАХІТТЯ!!!!
  • Настя Горденкова
    До чого тут закон про вік??? Ми теж вночі їхали  там, і перед нами розверталась фура:на ній жодних розпізнавальних знаків, жодного освітлення. Я побачила її вже перед самим носом, коли чоловік почав гальмувати, благо, він уважний водій і ніколи швидко не їздить!!! Тому всі питання в першу чергу до керівництва елеватора і дорожньої служби, аби як мінімум зробили освітлення на цій частині дороги!
  • Сашка
    там ще й місце для розвороту-  зовсім не призначене.... там тре заборонити розворот!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Юрий
    Надеюсь водилу грузовика посадят надолго

keyboard_arrow_up