ДТП на Келецькій: водій Mitsubishi Pajero  «догнав» поліцейський Пріус

ДТП на Келецькій: водій Mitsubishi Pajero  «догнав» поліцейський Пріус
  • Сьогодні, 24 березня 2018 року, в Вінниці сталася аварія за участі поліцейської автівки та позашляховика.
  • В поліції розказали подробиці.
  • Фото виклали в соцмережі.

ДТП сталася у суботу, 24 березня 2018 року, близько 13 години.

На перехресті вулиць Келецької та Галицького (колишня 40-річчя Перемоги) зіткнулися позашляховик Mitsubishi Pajero  та поліцейський Пріус.

В соцмережах коментують та пишуть, що «Пріус задом здавав на перехресті, тому що пропустив свій поворот».

Відео дня

ДТП на Келецькій: водій Mitsubishi Pajero  «догнав» поліцейський Пріус, фото №1 на сайті 20minut.ua

У поліції спростовують цю інформацію.

 – Службовий автомобіль їхав по вулиці Галицького та повернув на вулицю Келецьку. Перед пішохідним переходом поліцейський за кермом «Пріуса» зупинився, щоб пропустити пішохода, який переходив дорогу на зелене світло світлофору. Потім патрульний, який був за кермом відчув удар ззаду. В «Пріус» в’їхав «Mitsubishi Pajero». Чоловік за кермом позашляховика не дотримався безпечної дистанції ,– розказує журналістці «20 хвилин» прес-офіцер «Патрульної поліції Вінниці» Тетяна Фіщук.

На щастя, в результаті аварії ніхто не постраждав.

За словами Фіщук, автомобіль отримав незначні механічні ушкодження.

 – На  водія, винуватця ДТП склали протокол за статтею 124 адмінкодексу України,  – зазначає вона.

Дивіться фото з місця ДТП:

ДТП на Келецькій: водій Mitsubishi Pajero  «догнав» поліцейський Пріус, фото №2 на сайті 20minut.ua

ДТП на Келецькій: водій Mitsubishi Pajero  «догнав» поліцейський Пріус, фото №3 на сайті 20minut.ua

Нагадаємо, 22 лютого 2018 року, в Вінниці сталася аварія за участі поліцейського авто. На перехресті Київської та Стеценка зіштовхнулися поліцейський «Дастер» та "Тойота".
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (13)
  • Артем Белоконь
    Если приус безпричинно применил екстренное торможение то по ПДД он мягко говоря не прав.
  • Anonymous

    Шановні модератори, видалити коментар це так демократично та сучасно. Читач, а саме Олександр, зробив зауваження автору, що допущена помилка в  матеріалі  СТ 126  ( Кодекс Украины об административных нарушениях Статья 124. Нарушение ПДД, повлекшее повреждение транспортных средств, груза, автомобильных дорог, улиц, железнодорожных переездов, дорожных сооружений или другого имущества). Особисто знаю Олександра і він не є фахівцем права, але коли автор пише - "чушь" це дивно, а редактори це прикривають  - просто не розумію. Як я зрозумів люди під час ДТП не зазнали травм. Виходячи з матеріалів Ольги Бобрусь поліція у нас нова та справедлива. Звертаємось до Закону. А саме :

    "Примечание. Лицо, гражданско-правовая ответственность которого застрахована, освобождается от административной ответственности за нарушение правил дорожного движения, повлекшее повреждение транспортных средств, при условии, что участники ДТП воспользовались правом совместно составить сообщение об этом происшествии в соответствии с Законом Украины "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств".

    Подробнее: http://kodeksy.com.ua/ka/kodeks_ukrainy_ob_administrativnyh_narusheniyah/statja-124.htm"

    Читаємо автора:" розказує журналістці «20 хвилин» прес-офіцер «Патрульної поліції Вінниці» Тетяна Фіщук. На щастя, в результаті аварії ніхто не постраждав. За словами Фіщук, автомобіль отримав незначні механічні ушкодження.

    Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/DTP/dtp-na-keletskiy-vodiy-mitsubishi-pajero-dognav-politseyskiy-prius-10681335.html"

    Виникає питання чому поліція яка нова, справедлива і не є каральним органом виписала протокол?  Шановна Ольго, в мене це питання виникло, хоча я не є фахівцем права?

    Модераторе, видалити коментар  це не є показником сміливості та патріотизму це прояв слабості, це не приведе до сприйняття Ольгою помилок, Ваші дії модераторе не принесуть користі а не автору а не видавництву.  Дякую.

  • Александр Яковенко
    а  водія, винуватця ДТП склали протокол за статтею 126 адмінкодексу України,  – зазначає вона.

    Стаття 124 при ДТП. (Створення авар. Ситуац)
    Сара reply Александр Яковенко
    Дякую, Олександре, за уважність. Тетяна Фіщук так і повідомила. З моєї сторони це була опечатка. Вже виправила.
    Anonymous reply Александр Яковенко
    Складається враження що вчора нанюханий був не лише водій про якого писала Ольга "На 600-річчя «нанюханий» водій врізався в трамвай. Постраждала дитина На 600-річчя «нанюханий» водій врізався в трамвай. " а і Фіщук та Бобрусь.  Як в одному матеріалі можна допустити стільки "косяків"?  Шановні редактори створіть рубрику 10 кращих ляпів місяця,  я вважаю більшість матеріалів від Ольги будут у лідерах.
    Сепар Торонтуй reply Anonymous
    Ты наверное не местный. Это ж Ольга! У нее фишка такая...
    Oleksandr Stoliarov reply Сепар Торонтуй
    Так, Бобрусь - це вже жива легенда)
  • Next
    Все дуже просто, ремонт Пріуса за рахунок того хто наїхав ззаду, штраф, за порушення ПДР, і ремонт свого  «Mitsubishi Pajero», при потребі.

keyboard_arrow_up