ТОП-5 мобільних додатків, які полегшать життя водію авто

У розробників мобільних додатків автомобілісти явно ходять в любимчиках. Нові додатки для водіїв з'являються із завидною регулярністю. Сьогодні смартфони приходять на допомогу автовласникам в багатьох ситуаціях, починаючи від побудови маршруту і закінчуючи поломками та аваріями. Зйомка маршруту камерою, пошук заправки та багато іншого. “20хвилин” знайшли для водіїв актуальні програми, які можуть полегшити життя. Усі програми в нашому списку безкоштовні, підходять для Андроїд-девайсів та не вимигають постійного підключення до мережі. Аналоги можна знайти і на iOS.
Вкаже шлях
Середня оцінка: 4.2
Навігатор часто виручає водія, який потрапив в незнайоме місце. Тримати всі карти в голові не можливо. Тому швидка допомога від електронного навігатора в смартфоні буде корисною. Найоптимальнішим варіантом при виборі такого мобільного додатку стане «Яндекс. Навігатор ». Додаток розповість і покаже все необхідне: надасть дані про дорожню ситуацію, запропонує оптимальний маршрут, попередить про пробки, перекритті доріг і ремонтних роботах.
Зі скарг користувачів: вимагає авторизацію користувача; вилітають помилки на деяких моделях.
Де моя тачка?
Середня оцінка: 3.9
Серед автомобілістів існує проблема, що водії забувають, де вони припаркували свою автівку. З додатком Find my car, ця проблема в минулому. Працює програма вкрай просто: припаркувавши машину, ви відзначаєте її місце розташування. В пам’ять смартфону вносяться GPS-координати. Після цієї операції, будьте впевнені, ви знайдете шлях до свого авто.
Зі скарг користувачів: немає російської чи української мови інтерфейсу.
Поновити знання з ПДР
ПДР України 2016
Середня оцінка: 4.7
Правила дорожнього руху для автомобіліста, це як Біблія для віруючої людини: навіть, якщо все знаєш, один екземпляр повинен бути в “бардачку”
“ПДР України 2016”- довідник зі зручним інтерфейсом. Тут ви зможете отримати актуальну інформацію про дорожні знаки, розмітку, сигнали та нові зміни в правилах дорожнього руху, які вступили в силу в кінці минулого року. Цей додаток дозволить не тільки “підтягнути” власні знання, але й уникнути “фейкового” штрафу від працівників поліції.
Зі скарг користувачів: іноді вилітає, не достатньо “Правил та обов’язків поліцейських”.
Допоможе заощадити на пальному
АЗС UA
Середня оцінка: 3.9
До речі, про паливо. Є додаток, що істотно спростить пошуки АЗС. «АЗС UA» - зручний сервіс, який позначить найближчі станції заправки, а також сформує зручний маршрут до них. У Вінниці ціни на паливо не вказані в цьому додатку, але користувач зможе внести актуальну вартість пального, що побачать інші водії. Самі користувачі також можуть оновлювати інформацію і залишати коментарі.
Зі скарг користувачів: розробники не вносять оновленя вартості пального, деякі заправки не вказані на карті.
Все запише
CamOnRoad
Середня оцінка: 4.2
Здається, про всі переваги відеореєстраторів розповідати не варто. Пристрій вже давно увійшло в побут сучасного автомобіліста, однак, якщо стаціонарний відеореєстратор вам не доступний, можна завантажити додаток «CamOnRoad», яке повністю бере на себе його функції. А якщо є постійне підключення до інтернету, то всі відео будуть зберігатися в “хмарному сховищі”. Для цього ще й потрібна авторизація.
Відеореєстратор включає в себе й деякі функції навігатора. Під час поїздки по маршруту, на екрані смартфона будуть з'являтися напівпрозорі стрілки, що вказують напрямок руху.
Зі скарг користувачів: дуже сильно “їсть” заряд акумулятора, збії при відтворенні відео.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.