Верховна Рада затвердила угоду про будівництво мосту між Україною і Молдовою

Верховна Рада затвердила угоду про будівництво мосту між Україною і Молдовою
  • Верховна Рада ратифікувала міжурядову Угоду України та Молдови щодо будівництва мосту через Дністер на українсько-молдовському кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуц.
  • За відповідне рішення проголосував сьогодні український парламент.

Як повідомляє Сергій Борзов, очільник Вінницької обласної військової адміністрації, ратифікація угоди є необхідністю для її вступу в силу. Угода укладається на невизначений термін і набирає чинності з дати отримання будь-якою зі сторін останнього письмового повідомлення про виконання ними внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

Угода містить положення щодо надання відповідних пільг з оподаткування, зокрема звільнення від сплати вивізного мита відповідних товарів.

Фактично, підписана угода та її ратифікація Верховною Радою є зобов'язанням двох країн продовжити будівництво мосту через Дністер.

Відео дня

Міст має стати важливим транспортним вузлом, який з'єднає Україну та Молдову, а також створить додаткове сполучення з європейськими країнами.

Завдяки мосту українські експортери матимуть найкоротший шлях із центру України до країн Центральної та Південно-Східної Європи в обхід окупованому росіянами Придністров'ю. Це сприятиме розвитку економіки України та створить додаткові можливості для торгівлі та співпраці між двома країнами.

Ратифікація угоди про будівництво мосту є ще одним кроком у зміцненні двосторонніх відносин між Україною та Молдовою. Це також є позитивним сигналом для Європейського Союзу, який розглядає можливість надання Україні та Молдові статусу кандидата на вступ до ЄС.

 

Читайте також:

Родини загиблих захисників з Вінниччини отримали державні нагороди

Міноборони затвердило п'ятирічну Концепцію військової кадрової політики. Що зміниться?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up