Зникла неповнолітня Аліна Коломійчук з села Печера, що на Вінниччині

Зникла неповнолітня Аліна Коломійчук з села Печера, що на Вінниччині
  • У селі Печера Тульчинського району 26 листопада неповнолітня Аліна Коломійчук вийшла з дому та до теперішнього часу не повернулась. Поліція просить допомоги у пошуку дівчини.

Поліція Вінниччини встановлює місцеперебування 15-річної Аліни Коломійчук, яка зникла 26 листопада. Про це інформує поліція Вінницької області.

Дівчина пішла з дому у селі Печера Тульчинського району 26 листопада і досі не повернулась.

Прикмети зниклої дівчини:

Відео дня
  • зріст 164 см;
  • середня тілобудова;
  • волосся русяве.

На момент зникнення була одягнена у сині штани, чорну куртку та чорні черевики.

Якщо вам відома будь-яка інформація, що допоможе розшукати неповнолітню, просимо повідомити її за телефонами: 067 256 3323 або 102!

Пошуки тривають четверту добу

Речниця поліцейського главку Заріна Маєвська 30 листопада повідомила, що пошуки дівчини досі продовжуються. 

«Аліну Коломійчук ми шукаємо четверту добу, — написала вона у фейсуці. — Поліцейські опитують людей, прочісують кожен двір, лісові насадження, недобудови та закинуті будівлі, підіймають дрони. Рятувальники обстежують водойми. Якщо відома будь-яка інформація, повідомте на 102 Поліція Вінницької області».

За цей рік до поліції надійшло близько 100 повідомлень про зникнення дітей. Які причини втеч?

«Причини різні, — пише Заріна Маєвська. — Непорозуміння з рідними, бажання почати своє доросле життя, буває що діти забувають сказати рідним про свої плани або ж просто у них «сідає» телефон. Іноді діти так захоплюються своїми мандрівками, що побачивши поліцейських втікають, бо не всі їхні пригоди втілені у життя (минулого року у нас було й таке. Хлопчик образився на матір через зауваження на його поведінку. Він пішов з дому, ночував у покинутій хаті, а наступного дня із друзями розпалили багаття і готували собі їжу. Хлопчину шукали «усім світом»… А в той час уся його родина молиться, аби дитина знайшлася. На запитання «чого почав тікати від поліцейських?» відповів, що хотів ще погуляти). Більшість неповнолітніх ми знаходимо швидко, іноді пошуки тривають довше. Аліну ж ми шукаємо четверту добу…».

Як діяти, якщо зникла ваша дитина

До поліції Вінниччини майже щодня надходять заяви щодо зникнення дітей, найчастіше це підлітки 14-16 років. Здебільшого діти залишають домівки через непорозуміння з дорослими або прагнення до самостійного життя. За статистикою у 96% випадків дітей знаходяться протягом доби. Саме тому вкрай важливо повідомляти до поліції в перші години після зникнення.

Від початку року поліцейські Вінниччини розшукали та повернули додому 237 неповнолітніх.

У разі безвісного зникнення дитини батькам необхідно дотримуватися певного алгоритму дій:

  • зателефонуйте найближчим друзям та знайомим вашої дитини. Можливо вона затрималась на прогулянці, в школі чи на гуртку;
  • якщо вам не вдалося самотужки встановити місцеперебування зниклої, не зволікайте, телефонуйте до поліції за номером «102»;
  • обов’язково надайте поліцейським фотографію дитини, яка відповідає її реальному віку, з чітким зображенням обличчя;
  • повідомте правоохоронцям якомога більше інформації про дитину: її звички, вподобання, номер мобільного телефону, а також якими соціальними мережами вона користується.

Після того як дитину розшукали та повернули додому, в жодному випадку не сваріть її. Заспокойте, а згодом поговоріть із нею про те, що сталося, зазначають у поліції.

Аби не потрапляти у такі ситуації поліцейські радять батькам бути уважними до своїх дітей, цікавитися їх дозвіллям та проблемами, будувати довірливі та дружні стосунки аби діти не потрапляли в ситуації, де їм може загрожувати небезпека.

Щоб подати в розшук, не чекайте три доби

Повідомлення в соціальних мережах зі словами «Зникла людина», «Допоможіть знайти» поширюються дуже швидко. Буває, що люди ще постять, бажаючи допомогти іншим, а людина давно знайшлась. Просто загуляла, а телефон розрядився…

Про те, як шукають людей поліцейські та чи швидко знаходять, редакція писала у статті «Їх шукає поліція. Щоб подати людину в розшук, не чекайте три доби» з історіями безвісти зниклих вінничан.

То що ж треба знати, аби знайти зниклу людину самотужки, та що потрібно робити, якщо своїми силами розшукати пропажу не вдалось? Необхідні для пошуку кроки детально розписані у матеріалі: Рідна людина не прийшла додому? Куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити.

 

Читайте також:

Сімейна драма: суд скасував покарання для жінки, колишній чоловік якої скаржився на домашнє насилля

У Вінниці затримали рецидивіста, який намагався передати канабіс у виправну колонію

Вінницький суд виніс вирок екснардепу Царьову: вісім років тюрми з конфіскацією майна

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up