У Вінниці затримали донеччанку, яка перевозила понад півтисячі згортків наркотиків

- Патрульні Вінниччини затримали жительку Донецької області, яка перевозила понад 500 згортків з наркотиками.
- Під час перевірки автомобіля, в якому вона перебувала, виявили 532 пакунки з кристалічною та рослинною речовиною.
- Жінці повідомили про підозру у незаконному перевезенні наркотиків. Їй загрожує до десяти років ув'язнення.
У Вінниці правоохоронці затримали жительку Донецької області, яка перевозила понад 500 згортків з наркотиками.
Вчора вдень, 23 березня, патрульні отримали орієнтування на автомобіль Nissan Almera, який, ймовірно, причетний до перевезення наркотичних речовин.
— На вулиці Хмельницьке шосе поліцейські виявили та зупинили вказаний транспортний засіб. Спілкуючись із водієм, інспектори помітили, що пасажирка, яка була в автівці, почала нервувати. Поліцейські попросили 27-річну жінку вийти з автомобіля. Інспектори викликали свою колегу, аби вона провела поверхневу перевірку у громадянки, — кажуть у патрульній поліції Вінницької області.
Патрульна виявила у рюкзаку жінки 532 поліетиленові згортки з речовинами, схожими на наркотики: 422 із них — з кристалічною речовиною білого кольору, 110 — з речовиною рослинного походження.
У ході невідкладного обшуку за місцем тимчасового проживання слідчі вилучили зіп-пакети різного розміру з вмістом кристалічної речовини. Загальна маса вилученого становить близько одного кілограма кристалічної речовини та 300 грамів речовини рослинного походження.
Жінку затримали у процесуальному порядку. Речові докази направили на експертизу. За процесуальним керівництвом Вінницької окружної прокуратури слідчі Вінницького райуправління повідомили правопорушниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте також:
Моторошне вбивство в Погребищенській громаді: за ґрати відправили двох чоловіків
Підрядник на Гайсинщині нажився на дитсадку: привласнив понад пів мільйона гривень
У Вінниці звільнили директора кардіоцентру Ігоря Данильчука
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
LuidmilaА морду чому закрили?
-
ЕвгенійЛугандони йобані
-
КаринаПрикольно, з Донецька на заробітки приїхала та щось пішло не по плану.
-
YriuНаводка чи підстава?