У Дії тимчасово зупиняють послуги для водіїв

- У застосунку «Дія» тимчасово не буде доступна заміна техпаспорта та оформлення купівлі-продажу авто через нові тарифи на бланки.
- Послуги призупинять з 13 жовтня, поки сервісні центри МВС готуються до оновлень.
У застосунку «Дія» тимчасово призупинять низку послуг для водіїв, зокрема заміну техпаспорта та оформлення купівлі-продажу авто.
Як повідомляють у «Дії», це пов’язано з новим тарифом на бланки, через що зміниться вартість деяких послуг, зокрема заміни техпаспорта та перереєстрації автомобіля. Щоб сервісні центри МВС встигли підготуватися до оновлень, ці послуги у застосунку будуть тимчасово недоступні з 13 жовтня.
— Послуги запрацюють за декілька днів, і водії знову отримуватимуть їх у кілька кліків. Щойно буде «зелене світло», обов’язково повідомимо, — додали в організації.
Раніше ми розповідали, що у Вінницькій області вже працюють 74 фахівці із супроводу ветеранів та демобілізованих воїнів. Знайти свого фахівця можна застосунку «Дія» через сервіс «Ветеран PRO».
Читайте також:
Вінниця у фарбах: які секрети ховають міські графіті?
Сім вінницьких компаній позбулись російських власників — подробиці
У вінничан один з найменших тарифів. Скільки коштує опалення в Україні?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.