Поліцейські Вінниччини взяли участь у військово-патріотичному заході «Defenders Autumn Fest»

Поліцейські Вінниччини взяли участь у військово-патріотичному заході «Defenders Autumn Fest»
  • 27 вересня на території обласного центру культури «Щедрик» поліцейські Вінниччини познайомили молодь з особливостями роботи правоохоронців.
  • Спецпризначенці розповіли про завдання, які виконують представники різних служб, демонстрували підліткам цікаві локації та деталі своєї роботи.

Поліцейські Вінниччини долучилися до військово-патріотичного фестивалю «Defenders Autumn Fest», який організував Департамент соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації. Правоохоронці представили учасникам заходу різноманітні локації з макетами вибухонебезпечних та вогненебезпечних предметів, валізами криміналістів, спецзасобами кінологів та інформаційними буклетами про службу у поліції.

Інструктори з особистої безпеки Тренінгового центру обласного главку продемонстрували учасникам заходу майстер-клас із тактики самозахисту, ділились навичками надання першої домедичної допомоги, які у перші хвилини можна врятувати людське життя.

Відео дня

Аби запобігти правопорушенням серед дітей, ювенальні поліцейські розповідали відвідувачам про роботу із неповнолітніми дітками та їх батьками.

Вибухотехніки продемонстрували слухачам макети боєприпасів та нагадали про правила поведінки під час виявлення різноманітних підозрілих або небезпечних предметів. Адже знання заходів безпеки може допомогти уникнути загрози та врятувати життя.

Працівники управління кадрового забезпечення обласного главку поліції розповіли підліткам про умови та етапи відбору на службу до поліції.

 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up