Класні байки рядами, рок та квести - такою була вінницька частина закриття байкерського фесту “Мотофестивалю “ЗАГУЛ”. Далі байкерська колона вирушила на турбазу під Стрижавку, де відбулась основне святкування. Вінницьку частину "ЗАГУЛУ" дивіться у матеріалі
Сьогодні, 1 жовтня, байкери закривали мото-сезон фестивалем. Брутальні мужики мирно співіснували із освітнім форумом, що проходив за кількадесят метрів. Вінничани не проходили повз імпровізований мотоциклетний парк та його колоритних хазяїв, а масово робили селфі на фоні то мотоциклів, то байкерів.
Місце зустрічі було у сквері Козицького. Під запальні рОкові акорди "Good to me" американської групи White stripes байкери грали у вибивного та брали участь у різноманітних квестах.
- Цій традиції вже більше 7 років. Наша громадська організація "Мотофестиваль ЗАГУЛ" вже традиційно організовує такі події для громадськості. А нещодавно супроводжували велосипедистів - вони ж і попросили. Ми там, де є смак до життя. Сьогодні у квест порали, кілька команд відправили, щоб вони побігали по місту: одні кальян збирали на швидкість, інші з гармати стріляли. Хто в нас із гостей: є Києв, є в нас Черкаси, є Дніпропетровськ, Харків, Черноморськ, Одеса. , - каже Ігор Марценюк, організатор ЗАГУЛьної тусовки.Інна та Василь - із Одеси. До нашо міста приїхали вперше.
- На фест їхали цілеспрямовано, бо на відкриття сезону, що було весною, ми, на жаль, не потрапили. Вирішили приїхати вже на закриття, - каже Інна.Олег Новіков - частий гість вінницького мото-фесту.
- Взагалі по Україні багато таких фестивалів, але вони вже комерціалізувалися. А цей фест гарний тим, що домашній, - зазначив він. Як і говорилося, о третій годині дня байкери злагоджено поїхали у сторону Стрижавки. Прямо зараз там грає відомий вінницький рок-гурт “Не лізь, бо вб’є” та діє кухня під відкритим небом. Якщо ще надумаєте потрапити на нічну тусу, то прихопіть із собою 50 гривень - саме стільки коштує вход на фест.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 19 від 7 травня 2025
Читати номер