Булінг у вінницькому ліцеї. Жінку оштрафували за ухилення від виховання сина

Булінг у вінницькому ліцеї. Жінку оштрафували за ухилення від виховання сина
Ілюстративне фото
  • Вінничанку визнали винною в ухиленні від виховання сина. В результаті її син вчиняв булінг над однокласниками. Жінка повинна сплатити штраф у розмірі 850 гривень.

Вчора Вінницький апеляційний суд підтвердив рішення міського суду, яким жительку Вінниці визнали винною в ухиленні від виховання сина. Згідно з постановою, жінка повинна сплатити штраф у розмірі 850 гривень. Про це повідомили на сторінці Вінницького апеляційного суду.

— Під час апеляційного розгляду жінка наполягала на скасуванні постанови суду першої інстанції та закритті провадження, заявляючи, що її син булінгу не вчиняв. За її словами, навпаки, саме він став жертвою цькування з боку однокласників, —йдеться у повідомленні.

Однак матеріали справи свідчать про інше: учень одного з вінницьких ліцеїв систематично ображав однокласників і застосовував фізичне насильство. Ці факти підтверджені протоколом та опитуваннями дітей і їхніх батьків.

Відео дня

«Причиною такої поведінки дитини є позиція матері, яка не реагує на поради щодо необхідності роботи з психологом і відмовляється співпрацювати з працівниками ліцею», — зазначили в протоколі про адміністративне правопорушення.

Враховуючи всі обставини, апеляційний суд дійшов висновку: рішення суду першої інстанції — обґрунтоване: 39-річна жінка ухиляється від виконання своїх батьківських обов’язків, що, зрештою, і призвело до булінгу з боку її сина.

Ми раніше розповідали, що 22 січня жителька Хмільницького району звернулася до поліції. Вона мати 12-річного хлопчика. Жінка повідомила, що в соцмережі побачила відео, на якому біля місцевого магазину учень восьмого класу б'є її сина, учня шостого класу цього ж ліцею. Читати далі..

Як діяти, якщо ваша дитина зазнала булінгу

Наразі за булінг карають, переважно, штрафами від 850 гривень до 3 400 гривень. Освітня омбудсменка України Надія Лещик вважає, що підвищення штрафів до 10 00 гривень зробили їх більш дієвим інструментом у боротьбі із цькуванням в освіті.

Цькувальники несуть адміністративну відповідальність, починаючи з 16 років. До цього моменту за вчинки дітей відповідають їхні батьки.

Керівники навчальних закладів також несуть відповідальність за замовчування інцидентів з булінгом. За це їх можуть оштрафувати або також відправити на виправні роботи й відраховувати до 20% від заробітку.

 

Читайте також:

У Хмільницькому районі сфотографували рідкісного птаха — рибалочку блакитного

Майже половина шкіл Вінниці на дистанційному: оновлений перелік навчальних закладів

Для випускників шкіл скасували золоті та срібні медалі

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up