Командир військової частини сплатить 17 тисяч гривень штрафу за зберігання боєприпасів удома

Командир військової частини сплатить 17 тисяч гривень штрафу за зберігання боєприпасів удома
  • Вінницький суд оштрафував командира військової частини Вінниччини, який вдома зберігав боєприпаси.

 

Вінницький апеляційний суд залишив у силі постанову Хмільницького міськрайонного суду, якою командира однієї з військових частин Вінниччини визнали винним у порушенні правил поводження з боєприпасами та застосували адмінстягнення — 17 тисяч гривень штрафу.

Як інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду, на судовому засіданні військовий пояснив, що дозвіл на зброю має, а десять пачок патронів калібру 7,62 мм зберігав удома без злого умислу, мовляв, мав збивати ними «шахеди».

Відео дня

Водночас із постановою суду першої інстанції він не погодився та просив скасувати її через відсутність у його діях складу адмінправопорушення, а провадження у справі —  закрити. Зауважив, зокрема, що протокол про адміністративне стягнення склали з порушенням КУпАП, а в матеріалах справи немає доказів перебування боєприпасів на обліку у військовій частині.

Однак апеляційний суд вважає, що суд першої інстанції обґрунтовано визнав докази належними й допустимими, та апеляційну скаргу військовослужбовця задовольнив частково.

«Військовослужбовці, військовозобов’язані та резервісти, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, звільняються від сплати судового збору під час розгляду в усіх судових інстанціях у справах, пов’язаних з виконанням військового обов’язку, а також під час виконання службових обов’язків», — роз’яснив Вінницький апеляційний суд у своїй постанові, звільнивши військового від сплати судового збору.

В решті рішення місцевого суду Вінницький апеляційний залишив без змін.

 

Читайте також:

Шість років в'язниці отримав солдат, який пішов у «самоволку»

У Вінниці засудили зрадника, який здавав росіянам українські позиції у Бахмуті

Підліток з Вінниці був серед юнаків, яких завербували спецслужби рф у різних містах України

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up