Громадам Вінниччини передали вісім нових інклюзивних автобусів для школярів

Громадам Вінниччини передали вісім нових інклюзивних автобусів для школярів
  • Шкільний транспорт обладнаний підйомниками та спеціальними місцями для дітей на кріслах колісних — тепер майже 24 тисячі учнів області отримують безпечний підвіз до школи.

У Вінницькій області п’ять громад отримали ще вісім інклюзивних шкільних автобусів. Транспорт придбали за кошти державного бюджету та співфінансування громад — на це спрямували майже 206 мільйонів гривень, з яких 142 мільйони виділила держава, а 64 мільйони — місцеві громади.

Цьогоріч у регіоні планують отримати 49 таких автобусів. Вони обладнані підйомниками для дітей, які пересуваються на кріслах колісних, мають спеціальні місця для безпечного перевезення, додаткові поручні та просторий салон.

«Сьогодні в області майже 24 тисячі учнів потребують підвозу. Крок за кроком ми закриваємо цю потребу», — зазначила Начальниця Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.

Цього разу автобуси отримали:

  • Лука-Мелешківська громада — 2 автобуси;
  • Могилів-Подільська громада — 2 автобуси;
  • Погребищенська громада — 2 автобуси;
  • Мурованокуриловецька громада — 1 автобус;
  • Станіславчицька громада — 1 автобус.

За словами Наталії Заболотної, «незабаром шкільний транспорт отримають і інші громади, щоб кожна дитина мала безпечний доступ до навчання».

Цей проєкт спрямований на те, щоб забезпечити рівні можливості для всіх учнів та покращити інфраструктуру інклюзивної освіти у Вінницькій області.

У ВІнниці, нагадаємо, взялись за оновлення громадського транспорту. Ремонт автобусів виконується поетапно — від технічних вузлів до кузова й салону. Завдяки такому підходу, навіть у умовах обмежених можливостей для оновлення рухомого складу та нестачі кадрів, міський транспорт залишається регулярним, доступним і безпечним для пасажирів.  

 

Читайте також:

Морози не відступають: якою буде погода на Вінниччині цього робочого тижня

Гроші за генератори. Запустили нову програму підтримки бізнесу

«Для мене кожен раунд був як війна». Вінницький боксер Сергій Богачук переміг росіянина

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
Альона ЧЕРНІЮК
Альона ЧЕРНІЮК - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up