Громада храму у Дахталії приєдналася до ПЦУ

Громада храму у Дахталії приєдналася до ПЦУ
  • У селі Дахталія на Вінниччині громада храму святого великомученика Димитрія Солунського ухвалила рішення про перехід до Православної Церкви України.

У селі Дахталія на Вінниччині релігійна громада храму святого великомученика Димитрія Солунського на зборах ухвалила рішення про перехід до ПЦУ, яке підтримав настоятель ієрей Петро Баран. Про це повідомили у Вінницько-Барській Єпархії УПЦ.

— 11 березня в Управлінні Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України митрополит Вінницький і Барський Симеон прийняв настоятеля храму святого великомученика Димитрія Солунського села Дахталія Тульчинського району ієрея Петра Барана, котрий разом із своїми парафіянами на загальних зборах парафії, ухвалив рішення вийти з УПЦ московського патріархату та приєднатися до Православної Церкви України, — йдеться у повідомленні.

Після спілкування, в якому також брав участь благочинний Тульчинського району протоієрей Сергій Поврозник, митрополит Симеон вручив ієрею Петру указ про прийняття його до кліру Вінницько-Барської єпархії та привітав його та очолювану ним громаду з приєднанням до канонічної помісної Православної Церкви України.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (72)
  • Игорь Захар

    "Я разрушу ваш храм и воздвигну истинный,духовный"! Вера в духе..
    Церковь бизнес...
  • Наташа Когут

    Слава Богу
  • Tatiana Perepelitsia

    Цей Баран сам пішов в розкол, та ще й своє стадо туди повів. Правду кажуть, що дорога до аду буде встелена священниками.

    Oleksandr Marchuk reply Tatiana Perepelitsia

    І ще Ви не відповіли ,кого зрадив і від кого відколовся?

    Oleksandr Marchuk reply Tatiana Perepelitsia

    Tatiana Perepelitsia Мабуть я дуже далекий , розшифруйте будь- ласка.

    Tatiana Perepelitsia reply Tatiana Perepelitsia

    Oleksandr Marchuk це очевидно. А хіба ви самі не бачите різниці? Прочитайте хоча б створення структури Сцу, тільки достовірну. Навіть міняти назву не можна. В " томосі" сцу, а говорите пцу. Саммму не дивно?

    Oleksandr Marchuk reply Tatiana Perepelitsia

    Tatiana Perepelitsia Нічого він не зрадив і не пішов у розкол , а приєднався до канонічної Православної Церкви України .Кого він зрадив і від кого відколовся?

    Tatiana Perepelitsia reply Tatiana Perepelitsia

    Oleksandr Marchuk він зрадив свою Віру і пішов в розкол. А ще гірше, повів за собою людей.

    Oleksandr Marchuk reply Tatiana Perepelitsia

    Tatiana Perepelitsia Щось я не розумію ,мені здається священник поступив дуже мудро ,хіба він поміняв віру чи Бога.

    Tatiana Perepelitsia reply Tatiana Perepelitsia

    Oleksandr Marchuk це суті не міняє. Сам наґрішив, і інших потягнув за собою. Один Бог, одна Віра і одне хрещення. Це повинні знати всі, а тим більше священики.

    Oleksandr Marchuk reply Tatiana Perepelitsia

    Tatiana Perepelitsia Як це пішов в розкол,він приєднався.
  • Галина Мординская

    Сатаністи

    Anjela Pyrovolikoy reply Галина Мординская

    Галина Мординская хто сатаніст?

    Наталія Болюх reply Галина Мординская

    Галина Мординская так самокритично 👹😄

keyboard_arrow_up