До Вінниці завітав мер Мюнстера. Говорили про подальшу співпрацю між містами

- У березні 2023 року Вінниця та німецький Мюнстер уклали угоду про партнерство між нашими містами. А сьогодні урочисто підписали документ у Вінниці.
- З початку війни місто-партнер допомагає Вінниці гуманітарними вантажами з медичним обладнанням, модульними кухнями, генераторами, продуктами харчування.
Про візит важливого гостя Маркуса Леве повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов.
Наразі Мюнстер – важливий друг Вінниці, який підкріплює свою прихильність конкретними діями. Місто допомагає Вінниці з самого початку війни: відправляє гуманітарні вантажі з медичним обладнанням, модульними кухнями, генераторами, продуктами харчування. Цього літа вінницькі школярі мали змогу відпочити у дитячих таборах Мюнстера.
Під час сьогоднішньої зустрічі мери обох міст говорили про подальшу співпрацю, обмін досвідом в енергетиці, антикризовому управлінні, культурі, освітніх та медичних технологіях.
Читайте також:
На Вінниччині запустили медичний чат-бот: можете запитувати й дивитися актуальні вакансії лікарів
У Вінниці розробляють план догляду за малими річками на наступних 12 років
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.