Затримали 33-річного чоловіка, який підірвав вибухівку у дворі приватного будинку

Затримали 33-річного чоловіка, який підірвав вибухівку у дворі приватного будинку
  • Поліцейські у Вінниці затримали чоловіка, причетного до вибуху у дворі.
  • На щастя, ніхто не постраждав. Сліди пристрою вже направлені на експертизу.

У дворі приватного будинку 8 березня близько 22.15 пролунав вибух. На щастя, люди не постраждали, але пошкоджено автомобіль та склопакет будинку. Про інцидент до поліції повідомила 36-річна власниця оселі.

— У ході проведених заходів відділу поліції спільно з оперативними підрозділами та криміналістами встановили, що до вчинення правопорушення причетний 33-річний місцевий житель. За попередніми даними, чоловік, перебуваючи у дворі будинку з хуліганських мотивів кинув вибуховий пристрій, — йдеться у повідомленні.

Чоловіка затримали у процесуальному порядку, а залишки вибухового пристрою направили на експертизу.

— Чоловіку вже повідомили про підозру за частиною четвертою статті 296 Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років ув’язнення, — повідомили у Вінницькій окружній прокуратурі.

Слідство триває. Правоохоронці встановлюють джерело походження боєприпасу та всі обставини інциденту.

До слова, у Вінницькій області правоохоронці виявили уламки ворожої крилатої ракети Х-101. Небезпечну знахідку обстежили вибухотехніки поліції — з’ясувалося, що її бойова частина не здетонувала і могла становити серйозну загрозу для людей.

 

Читайте також:

Під час бойового вильоту загинув відважний льотчик і Герой України, полковник Олександр Довгач

Бійка під носом у поліції, яка не втрутилася. У Вінницькому ТЦК прокоментували інцидент

Що важливо знати вінничанам про субсидії, щоб не втратити виплати

 

 

 

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Альона ЧЕРНІЮК - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up