У Вінницькому районі двоє братів і дівчина напали на родину переселенців

У Вінницькому районі двоє братів і дівчина напали на родину переселенців
  • На Вінниччині двоє братів і їхня знайома напали на родину переселенців прямо у дворі. Погрожуючи ножем вони відібрали телефони, пошкодили авто та втекли.
  • За годину всіх трьох затримала поліція, знайшовши в них крадене і знаряддя злочину.
  • Нападникам, які вже мали проблеми із законом, тепер загрожує до 15 років за ґратами.

Увечері 27 липня на Вінниччині озброєні молодики напали на родину переселенців — побили авто й відібрали телефони. Як повідомили у поліції, протягом години оперативники затримали нападників.

— Повідомлення про скоєння особливо тяжкого злочину надійшло до поліції від 50-річної жінки, яка тимчасово проживає в одному із сіл району. Через війну її родина була змушена залишити домівку. Вона розповіла, що на її подвір’я увірвалися кілька чоловіків та дівчина у стані алкогольного сп’яніння. Зловмисники почали погрожувати фізичною розправою їй та 19-річній доньці. Нападники відібрали два мобільні телефони, пошкодили автомобіль родини та втекли, — кажуть у поліції.

Потерпілі надали правоохоронцям детальний опис зловмисників та назвали ім’я одного з них. За годину працівники сектору кримінальної поліції встановили особи нападників і затримали їх за місцем проживання у сусідньому селі. Напад скоїли двоє братів віком 21 та 26 років та їхня 19-річна знайома.

У поліції зазначили, що обидва чоловіки раніше потрапляли в поле зору поліції за вчинення правопорушень та злочинів. Під час обшуку вилучено ніж, яким зловмисники погрожували потерпілим, а також викрадені мобільні телефони.

Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Вінницька окружна прокуратура. Дії фігурантів кваліфіковані за частиною четвертою статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Зловмисники затримані в процесуальному порядку та перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

 

Читайте також:

Майновий звіт Ткаленка: прокуратура офіційно доповіла про мільйонні статки родини

Підпал держспоруди на замовлення рф: суд заарештував вінничанина на 60 днів

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Альона ЧЕРНІЮК - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Нина Мощакова
    Туда їм дорога Життя на вулиці через них немає. Все ледарі крадуть в сусідів і на городі і в погребі.
  • Галина Собчук
    Наказати і висилити його сім'ю до їхньої хати.
  • Рома Нагорняк
    Зняти шкіру живцем і на псячій корм
  • Місцевий
    Груповий розбій катається максимально, до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, не залежно від віку і статі.

keyboard_arrow_up