Дивіться українське: що переглянути на вихідних?

Дивіться українське: що переглянути на вихідних?
 • На вихідних часто виникає питання «Що подивитися?» А зараз ще й хочеться підтримувати вітчизняний продукт. Тому склали добірку класних українських стрічок, які можна переглянути на вихідних.

«Зв’язок»

Сюжет скетчкому обертається навколо декількох українських сімей, яких розділила війна після 24 лютого 2022 року. Єдина можливість побачити та почути одне одного для них – це екран смартфона, який об’єднує серця, навіть якщо вони знаходяться в різних країнах. Попри всю серйозність ситуації, в якій опинилися герої серіалу Зв’язок 2023, вони все одно знаходять місце для гумору та позитиву.

«Припутні»

Таксист Юра драматично розходиться з дівчиною, яка відмовилась виходити за нього, і починає нове життя. На зупинці він знайомиться з дівчиною в топіку і коротких шортах, але замість романтичного рандеву отримує на додачу її маму, повний салон клітчатих сумок і маршрут в забуте богом село Припутні, де всі вони дізнаються про себе щось нове.

Відео дня

«Вулкан»

Перекладач місії ОБСЄ за дивних обставин губить своїх колег у херсонських степах і потрапляє у незрозумілий йому світ південноукраїнської провінції, де діють зовсім інші правила життя.

Люксембург, Люксембург

Новий український фільм розповість про двох братів, Васю та Колю. Один із них наважується вирушити до міста Люксембург, щоб зустрітися з батьком, що вмирає, якого не бачив з п’яти років. Другий брат не бажає зустрічі з батьком, тому всіляко ухиляється від подорожі. Поїздка таки трапляється і назавжди змінює життя братів.

Тіні незабутих предків

Кілька століть тому в українських Карпатах безчинствували злі духи та інші химери. Тоді дев`ять магів запечатали потойбічну погань в Книгу Тіней і затаврували її магічною Згардою. З того часу Згарда перебувала в безпечному місці, надійно оберігаючи вхід в наш світ від злих духів. Однак волею долі Згарду знайдено і передано університету, після чого життя деяких студентів змінилося назавжди. Врятувати студентів та знищити зло зможе тільки нащадок останнього чаклуна - мольфара.

 

Читайте також:

Найкращі кінопрем'єри листопада: що подивитись?

Дивіться українське: що переглянути на вихідних?

Коментарі (3)
 • Читач68

  Авторка пише "що переглянути на вихідних" чи "на вихідних часто виникає питання..." Але ж українською краще : - що переглянути вихідними... чи вихідними часто виникає питання...  

  Далі не читав вашу статтю, може ще щось було що потребує виправлення .
 • Дима Инкогнито

  Немає в України нормальних фільмів.

  Maryna Shkilniuk reply Дима Инкогнито

  Дима Инкогнито цього року з того що подивилась сподобалось «Щедрик» та «Довбуш».

keyboard_arrow_up